| Werktemperatuur | -30 tot 60 ° C |
|---|---|
| Netto gewicht | 6KG |
| Pakketgrootte | 450 x 235 x 95 mm |
| Afmetingen | 335 x 238 x 60 mm (exclusief antenne) |
| Voeding | Wisselstroomadapter 50 tot 60 Hz (110 of 240 V AC-27 V DC) |
| Totaal uitgangsvermogen | 220 W |
|---|---|
| Lichaamsgrootte | Lichaam 45*35*25 CM (antenne 6*2 CM) |
| Lichaamsgewicht | 250,0 kg |
| Werktemperatuur | -20℃~75℃ |
| Werkvochtigheid | 35 tot 95% |
| Uitgangsvermogen | Totaal 45W, 1-3W per band |
|---|---|
| Voeding | AC110 of 220V tot DC12V |
| Productgrootte | 450 x 238 x 60 mm (exclusief antenne) |
| Productgewicht | 8 kg |
| Werktijd | Continue werking |
| Uitgangsvermogen | 1000 Watts |
|---|---|
| Voeding | AC110-240V, 24V of 48V DC |
| Modules per eenheid | 11 |
| Bedrijfsuren | Onbeperkt |
| Werktemperatuur | -20°C aan +55°C |
| Connectortype | 7/16 of NK |
|---|---|
| Pim | <-107dBm |
| Model | GW-VIP-JAM7 |
| Verdienen | 5 dBi |
| windsnelheid | 60 m/s |
| Bedrijfstemperatuur | -10 ° C tot +55 ° C |
|---|---|
| Werktijd | 1-2 uur |
| Gewicht | 800 g |
| Afmetingen | 62x30x118mm (exclusief antennes) |
| Totaal uitgangsvermogen | 2 watt |
| Batterij | Interne Li-Ion 24AH |
|---|---|
| Bedrijfstemperatuur | -20°C aan +65°C |
| RELATIEVE VOCHTIGHEID | 5% -95% niet-condenserend |
| Operationeel vermogen | 90-260 VAC / 24V DC interne voeding |
| Vermogen | IP52 |
| Verpakkingsgrootte | 250×240×100mm |
|---|---|
| Voeding | Adapter 50-60 Hz AC (110-240 V AC/12 V DC) |
| Netto gewicht | 1 kg |
| Ingebouwde batterij | 7.4V/8000mAh |
| Continue werking | 3+ uur |
| Vochtigheid | 5% - 95% |
|---|---|
| Gewicht | 3,5 kg |
| Bedrijfstemperatuur | -10 ° C tot +55 ° C |
| Voeding | AC110-240V, DC5V/12A |
| Energieverbruik | 60W |
| Verpakkingsgrootte | 330×250×80mm |
|---|---|
| Netto gewicht | 2 kg |
| Ingebouwde batterij | 7.4V/12000mAh |
| Continue werking | Ruim 1 uur |
| Garantie | Eén jaar na levering |