| Ονομα | Παρεμπόδιση GPS για κινητά |
|---|---|
| Βάρος | 10,8 κιλά |
| Διαστάσεις | 200 x 135 x 50 mm (μόνο για την κύρια μονάδα, εξαιρουμένων των κεραιών) |
| Εγγύηση | 1 Έτος |
| Χρόνος Εργασίας | 50 λεπτά |
| Ονομα | Jammer σακιδίων πλάτης |
|---|---|
| Τροφοδοτικό | AC110-220V |
| Περιοχή προστατευτικών καλυμμάτων | 30-500M (ανάλογα με την πυκνότητα σήματος δικτύου κινητής τηλεφωνίας) |
| Κατανάλωση ρεύματος | 200W |
| Βάρος | 12 κιλά |
| Βάρος | 15 κιλά |
|---|---|
| Υγρασία | 30%-95% |
| Διαστάσεις | 320×120×430 χιλιοστά (μήκος × πλάτος × ύψος) |
| Θερμοκρασία λειτουργίας | -20°C σε +55°C |
| Φάσμα εμπλοκών | 20-120m (εξαρτάται από την πυκνότητα σήματος δικτύου κινητής τηλεφωνίας) |
| Συνολική ισχύς | 550W |
|---|---|
| Τροφοδοτικό | AC220V |
| Σειρά παρέμβασης | 10002000m |
| Εγγύηση | 1 Έτος |
| Χρώμα | Μαύρος |