| Βάρος | 7,5 κιλά |
|---|---|
| Διαστάσεις | 395mm x 238mm x 60mm |
| Τροφοδοτικό | AC 100-240V και 12V καλώδιο σε μπαταρία αυτοκινήτου (μήκος 300mm) |
| Συνολική ισχύ εξόδου | 38W |
| Φάσμα εμπλοκών | Έως 40 μέτρα (εξαρτάται από την ισχύ του τοπικού σήματος) |
| Αντίσταση | 50 ωμ |
|---|---|
| Κέρδος | 2-3dBi |
| Μέγιστο. Εξουσία | 50 W |
| Χρώμα | Μαύρος |
| Υγρασία | 5% - 95% |
| Μπαταρία | 27V 56Ah |
|---|---|
| Διαστάσεις | 630×500×350mm (εκτός κεραίας) |
| Τροφοδοτικό | Μετασχηματιστής AC 50 έως 60 Hz, (AC110 ή 240V-DC27V) |
| Καθαρό Βάρος | 50 κιλά |
| Συνολική ισχύς | 400W |
| Ονομα | Συγκλονιστής GPS USB |
|---|---|
| ΣΧΕΤΙΚΗ ΥΓΡΑΣΙΑ | 5% έως 95% |
| Διαστάσεις συσκευασίας | 68 (L) × 20 (Π) × 10 (Υ) mm |
| Τάση τροφοδοσίας | DC 3,7-6V |
| Ακτίνα Αποτελεσματικής Κάλυψης | 2-10 μέτρα |
| Διαστάσεις | 335 x 238 x 60 mm (εκτός κεραίας) |
|---|---|
| Μικτό βάρος | 8 κιλά |
| Θερμοκρασία εργασίας | -30 έως 60 ° C |
| Εγγύηση | Ένα έτος από την ημερομηνία παράδοσης |
| Συνολική ισχύς | Συνολική ισχύς |
| Θερμοκρασία λειτουργίας | -30°C σε +60°C |
|---|---|
| ΣΧΕΤΙΚΗ ΥΓΡΑΣΙΑ | 5% έως 95% |
| Μέγεθος συσκευασίας | 68 (L) × 20 (Π) × 10 (Υ) mm |
| Μικτό βάρος | 20 γρ |
| Αποτελεσματική κάλυψη (Θωρακισμένη ακτίνα) | 2-10 μέτρα |
| Τρέχοντας θερμοκρασία | -10 ° C έως +55 ° C |
|---|---|
| Μέγεθος | 370*140*51mm |
| Βάρος | 4.0KG |
| Συνολική ισχύ εξόδου | 19 Watt |
| Τροφοδοτικό | AC110-240V, DC 12V |
| Μέγεθος | 363*137*42 χλστ |
|---|---|
| Κατανάλωση ρεύματος | 75watt |
| Θερμοκρασία λειτουργίας | -10 ° C έως +55 ° C |
| Υγρασία | 5% - 95% |
| Χρόνος λειτουργίας | 24 ώρες συνεχές |
| Τροφοδοτικό | 50 έως 60Hz, AC 100 έως 240V |
|---|---|
| Βάρος | 800 γραμμάρια |
| Διαστάσεις | 62x30x118mm (εξαιρουμένων των κεραιών) |
| Χρόνος Εργασίας | 1-2 ώρες |
| Θερμοκρασία λειτουργίας | -10 ° C έως +55 ° C |
| Μέγεθος | 140*65*22 χλστ |
|---|---|
| Ρεύμα κλεισίματος | 60uA |
| Τάση εξόδου | 5V/1000mA |
| Χωρητικότητα μπαταρίας | 4000mAH/3.6V |
| Κατεύθυνση αντι-καταγραφής | 300° (μέγιστο) |