| Τροφοδοτικό | Μετασχηματιστής 50-60Hz AC (110-240V AC/12V DC) |
|---|---|
| Διαστάσεις | 165×96×46mm (εκτός κεραίας) |
| Καθαρό Βάρος | 1,5 κιλά |
| Συνολική ισχύς | 8.4W |
| Ενσωματωμένη μπαταρία | 7.4V/10000mAh |
| Ονομα | Φορητά Jammers GPS |
|---|---|
| Διαστάσεις | 220 x 140 x 70 mm (μόνο για την κύρια μονάδα) |
| Εγγύηση | 1 Έτος |
| Βάρος | 1,6 KG |
| Χρόνος Εργασίας | 2,5 ώρες |
| Μπαταρία | 4000mA/H Ενσωματωμένο |
|---|---|
| Συνολική ισχύ εξόδου | 2,5 Watt |
| Βάρος | 650g |
| Τροφοδοτικό | 50 έως 60Hz, AC 100 έως 240V |
| Χρόνος Εργασίας | 1-2 ώρες |
| Συνολική ισχύ εξόδου | 10 watt |
|---|---|
| Τροφοδοτικό | AC110-240V, DC 5V/8A |
| Κατανάλωση ρεύματος | 30 Watt |
| Βάρος | 2,8 KG |
| Υγρασία | 5% - 95% |
| Ονομα | Συστήματα ανίχνευσης drones |
|---|---|
| Ανίχνευση και αναγνώριση τύπων drone | Drone της σειράς DJI, FPV, Xiaomi, Yuneec, Hubsan, Powervision, Tello drones κ.λπ. |
| Ζώνη συχνοτήτων ανίχνευσης | 900 MHz, 1,2 GHz, 1,4 GHz, 2,4 GHz, 5,2 GHz, 5,8 GHz |
| Απόσταση ανίχνευσης και θέσης | 1 ~ 10KM |
| Ύψος ανίχνευσης | 0m~1000m |
| Τροφοδοτικό | Μετασχηματιστής AC 50-60Hz (AC110/240V-DC27V) |
|---|---|
| Μέγεθος συσκευασίας | 450 × 235 × 95 χιλιοστά |
| Βάρος | Καθαρά 6 κιλά |
| Θερμοκρασία λειτουργίας | -30 ° C έως 60 ° C |
| Ακτίνα προστατευτικών καλυμμάτων | 20-80 μέτρα στα -75dBm |
| Ισχύς εξόδου | 30dBm |
|---|---|
| Τροφοδοτικό | 110-220VAC, DC-5V-0,8A |
| Ακτίνα εμπλοκής | 1-10 μέτρα |
| Βάρος | 0,24 kg |
| Διαστάσεις | 97×48×18 χιλιοστά |
| Τρέχοντας θερμοκρασία | -10 ° C έως +55 ° C |
|---|---|
| Βάρος | 4,5 κιλά |
| Τροφοδοτικό | AC110-240V, DC 12V |
| Υγρασία | 5% - 95% |
| Μέγεθος | 510*380*9,5 χλστ |
| Τροφοδοτικό | Διορθωτής εναλλασσόμενου ρεύματος (AC220V-DC19V) |
|---|---|
| Ακτίνα εμπλοκής | 10m-60m |
| Δύναμη παραγωγής RF | 22 Watt |
| Χρόνος λειτουργίας | Συνεχής λειτουργία |
| Εύρος υγρασίας | 30%-95% |
| Χρόνος λειτουργίας μπαταρίας | 45-70 λεπτά |
|---|---|
| Κατανάλωση ρεύματος | 192W |
| Βάρος | 4,3 KG (Συσκευή), 11 KG (Συσκευασμένα) |
| Μέγεθος | 700*680*30 χλστ |
| Θερμοκρασία εργασίας | -20°C σε +55°C |