| Ακτίνα μαρμελάδας | 20-60 μέτρα |
|---|---|
| Τροφοδοτικό | AC110-240V σε DC24V |
| Χρόνος Εργασίας | Εργασία όχι-στάσεων |
| Μέγεθος προϊόντος | 355×238×60 χιλιοστά (δεν περιλαμβάνεται κεραία) |
| Βάρος προϊόντος | περίπου. 5,0 κιλά |
| Φάσμα εμπλοκών | 1000-1500 μέτρα |
|---|---|
| Ενσωματωμένη μπαταρία | 24V 5A |
| Θερμοκρασία λειτουργίας | -22℃ έως +70℃ |
| Ισχύς εξόδου | 60 Watts |
| Τροφοδοτικό | AC220V-DC24V |
| Θερμοκρασία λειτουργίας | -25°C έως 50°C |
|---|---|
| Βάρος | Μέγιστο βάρος 35 κιλά |
| Απόσταση εμπλοκής | Ελάχιστο 1,5 χλμ |
| Μπαταρία | Ενσωματωμένη μπαταρία λιθίου, λειτουργεί για πάνω από 1 ώρα |
| Εγγύηση | 1 Έτος |
| Τροφοδοτικό | AC 110-240V ή 12V/24V DC |
|---|---|
| Μέση δύναμη παραγωγής | 30dBm |
| Βάρος | 250G |
| Ισχύς εξόδου | 800mW |
| Φάσμα εμπλοκών | 1-10 μέτρα (-75dBm) |
| Μέγεθος | 370*140*51mm |
|---|---|
| Θερμοκρασία λειτουργίας | -10℃ σε +55℃ |
| Βάρος | 4.0KG |
| Κατανάλωση ρεύματος | 75 Watt |
| Πεδίο παρεμβολής (ακτίνα) | 5-50 μέτρα (εξαρτάται από την τοπική ισχύ του σήματος) |
| Βάρος | 50 κιλά |
|---|---|
| Διαστάσεις | 602 x 428 x 272 χλστ |
| Τροφοδοτικό | AC 110-220V / DC-48V |
| Εύρος υγρασίας | 30%-95% (χωρίς συμπύκνωση) |
| Θερμοκρασία λειτουργίας | -20°C σε +55°C |
| Διαστάσεις | 580×280×410 χιλιοστά |
|---|---|
| Υγρασία λειτουργίας | 30%-95% |
| Μονούλες παρεμβολής | 6 |
| Προαιρετική εξωτερική μπαταρία | 24V DC |
| Φάσμα εμπλοκών | 50-500m (ανάλογα με την πυκνότητα σήματος δικτύου κινητής τηλεφωνίας) |
| Μέγεθος | 746mmLx288mmHx79mmW,Προσαρμοσμένο μέγεθος,19,8*10,8cm,37,5*29*10cm,320mm x 180mm x 100mm |
|---|---|
| Εφαρμογή | Δημόσια ασφάλεια, για έγκυες. Anti-Tracking Anti-Spying Anti-Radiation,Έλεγχος drone από GPS/GALILEO |
| Βάρος | 10,5 κιλά, 12 κιλά, 10,92 κιλά (24,07 λίβρες), 45 κιλά |
| Κατάσταση | Νέος |
| Εγγύηση | 12 μήνες, 1 έτος |
| Μέθοδος Ελέγχου | Πίνακας Ελέγχου |
|---|---|
| Βάρος | 20 κιλά |
| Θερμοκρασία λειτουργίας | -40°C έως 65°C |
| Κέρδος κεραίας | 3-8dbi |
| Ισχύς εξόδου | 400W Σύνολο |
| Ονομα | Παρεμπόδιση GPS για κινητά |
|---|---|
| Διαστάσεις | 90×40×23 χιλιοστά |
| Ακτίνα εμπλοκής | 5-15 μέτρα |
| Ισχύς εξόδου | 33DBM |
| Τροφοδοτικό | Αναπτήρας αυτοκινήτου 12V-24V DC |