| Jamstraal | 20-60 meter |
|---|---|
| Voeding | AC110-240V aan DC24V |
| Werktijd | Niet-einde het Werken |
| Productgrootte | 355×238×60mm (exclusief antenne) |
| Productgewicht | ca. 5,0 kg |
| Jamming Range | 1000-1500 meters |
|---|---|
| Ingebouwde batterij | 24V 5A |
| Bedrijfstemperatuur | -22℃ tot +70℃ |
| Uitgangsvermogen | 60 watt |
| Voeding | AC220V-DC24V |
| Bedrijfstemperatuur | -25°C tot 50°C |
|---|---|
| Gewicht | Maximaal 35 kg |
| Jamming-afstand | Minimaal 1,5 km |
| Batterij | Ingebouwde lithiumbatterij, werkt ruim 1 uur |
| Garantie | 1 jaar |
| Voeding | AC 110-240V of 12V/24V DC |
|---|---|
| Gemiddelde Outputmacht | 30 dBm |
| Gewicht | 250 g |
| Uitgangsvermogen | 800mW |
| Jamming Range | 1-10 meter (-75dBm) |
| Maat | 370*140*51mm |
|---|---|
| Bedrijfstemperatuur | -10℃ aan +55℃ |
| Gewicht | 4.0KG |
| Stroomverbruik | 75 Watt |
| Stallingsbereik (radius) | 5-50 meter (afhankelijk van lokale signaalsterkte) |
| Gewicht | 50 kg |
|---|---|
| Afmetingen | 602 x 428 x 272 mm |
| Voeding | Wisselstroom 110-220V / DC-48V |
| Vochtigheidsbereik | 30%-95% (niet-condenserend) |
| Bedrijfstemperatuur | -20°C aan +55°C |
| Afmetingen | 580×280×410mm |
|---|---|
| Bedrijfsvochtigheid | 30%-95% |
| met een vermogen van niet meer dan 50 W | 6 |
| Optionele externe batterij | 24V DC |
| Jamming Range | 50-500 m (afhankelijk van de signaaldichtheid van het mobiele netwerk) |
| Maat | 746 mm L x 288 mm H x 79 mm B, aangepast formaat, 19,8 * 10,8 cm, 37,5 * 29 * 10 cm, 320 mm x 180 mm |
|---|---|
| Sollicitatie | Openbare veiligheid, voor zwangere vrouwen. Anti-tracking Anti-spionage Anti-straling, controle dron |
| Gewicht | 10,5 kg, 12 kg, 10,92 kg (24,07 lbs), 45 kg |
| Voorwaarde | Nieuw |
| Garantie | 12 maanden, 1 jaar |
| Controlemethode | Configuratiescherm |
|---|---|
| Gewicht | 20KG |
| Bedrijfstemperatuur | -40°C tot 65°C |
| Antenne -winst | 3-8dbi |
| Uitgangsvermogen | 400W Totaal |
| Naam | GPS-jammer voor mobiele telefoons |
|---|---|
| Afmetingen | 90×40×23mm |
| Jamming straal | 5-15 meters |
| Uitgangsvermogen | 33DBM |
| Voeding | Sigarettenaansteker in de auto 12V-24V DC |