| Στυλ | Μαγιό, Swim Jammer, Μπικίνι, πουκάμισο προστασίας από τον ήλιο, μπλούζα σουτιέν συν στρινγκ με κορδό |
|---|---|
| Χρώμα | Όπως οι εικόνες παρουσιάζουν |
| Σχέδιο | Σχέδια OEM, Ζητήστε από τους σχεδιαστές να κάνουν νέο σχέδιο σκίτσων, Εκτύπωση λουλουδιών, Προσαρμόσ |
| Μέγεθος | M,XL,L,S,XXS |
| Συσκευασία | 1 pc/Opp Bag, Opp Bag, αιτήματα πελατών, 1 set/Opp Bag |
| Θερμοκρασία εργασίας | -30 έως 60 ° C |
|---|---|
| Καθαρό Βάρος | 6 κιλά |
| Μέγεθος συσκευασίας | 450 x 235 x 95 mm |
| Διαστάσεις | 335 x 238 x 60 mm (εκτός κεραίας) |
| Τροφοδοτικό | Μετασχηματιστής AC 50 έως 60 Hz (110 ή 240 V AC-27V DC) |
| Χρόνος λειτουργίας μπαταρίας | 45-70 λεπτά |
|---|---|
| Κατανάλωση ρεύματος | 192W |
| Βάρος | 4,3 KG (Συσκευή), 11 KG (Συσκευασμένα) |
| Μέγεθος | 700*680*30 χλστ |
| Θερμοκρασία εργασίας | -20°C σε +55°C |
| Μέγεθος | 746mmLx288mmHx79mmW,Προσαρμοσμένο μέγεθος,19,8*10,8cm,37,5*29*10cm,320mm x 180mm x 100mm |
|---|---|
| Εφαρμογή | Δημόσια ασφάλεια, για έγκυες. Anti-Tracking Anti-Spying Anti-Radiation,Έλεγχος drone από GPS/GALILEO |
| Βάρος | 10,5 κιλά, 12 κιλά, 10,92 κιλά (24,07 λίβρες), 45 κιλά |
| Κατάσταση | Νέος |
| Εγγύηση | 12 μήνες, 1 έτος |
| Ισχύς εξόδου | 1000 Watt |
|---|---|
| Τροφοδοτικό | AC110-240V, 24V ή 48V DC |
| Ενότητες ανά μονάδα | 11 |
| Ώρες Λειτουργίας | Απεριόριστος |
| Θερμοκρασία εργασίας | -20°C σε +55°C |
| Μέγεθος συσκευασίας | 250×240×100 χιλιοστά |
|---|---|
| Τροφοδοτικό | Μετασχηματιστής 50-60Hz AC (110-240V AC/12V DC) |
| Καθαρό Βάρος | 1 κιλό |
| Ενσωματωμένη μπαταρία | 7.4V/8000mAh |
| Συνεχής λειτουργία | 3+ ώρες |
| Ισχύς εξόδου | 125W |
|---|---|
| Διάσταση | 410 x 240 x 100 mm |
| Βάρος | 6 κιλά |
| Εγγύηση | 12 Μήνες |
| Ανεμιστήρες ψύξης | 3pcs |
| Ισχύς εξόδου | Σύνολο 45W, 1-3W κάθε μπάντα |
|---|---|
| Τροφοδοτικό | AC110 ή 220V έως DC12V |
| Μέγεθος προϊόντος | 450 x 238 x 60 mm (εκτός κεραίας) |
| Βάρος προϊόντος | 8 κλ |
| Χρόνος Εργασίας | Συνεχής λειτουργία |
| Θερμοκρασία λειτουργίας | -10 ° C έως +55 ° C |
|---|---|
| Χρόνος Εργασίας | 1-2 ώρες |
| Βάρος | 800 γραμμάρια |
| Διαστάσεις | 62x30x118mm (εξαιρουμένων των κεραιών) |
| Συνολική ισχύ εξόδου | 2watt |
| Ομαλότητα εντός της ζώνης | 2dB |
|---|---|
| Εγγύηση | Ένα έτος από την ημερομηνία παράδοσης |
| Τροφοδοτικό | 220VAC/48VDC (προαιρετικό) |
| Χρώμα | Όπως οι εικόνες παρουσιάζουν |
| Τύπος | Αθλητικά ρούχα, μαγιό και ρούχα παραλίας, κάλυμμα, WCDMA, καλύμματα μπικίνι |