| Υγρασία | 30%-95% |
|---|---|
| Θερμοκρασία λειτουργίας | -20 έως +55°C |
| Βάρος | 3,6 κιλά |
| Διαστάσεις | 350 × 278 × 98 χιλιοστά |
| Δύναμη παραγωγής RF | 22 Watt |
| Διαστάσεις | 450 × 238 × 60 mm (εξαιρουμένων των κεραιών) |
|---|---|
| Καθαρό Βάρος | 7 κιλά |
| Συνολική ισχύς | 52W |
| Ακτίνα προστατευτικών καλυμμάτων | 2-60 μέτρα στα -75dBm (ακτίνα σήματος VHF/UHF περίπου 10 μέτρα) |
| Μικτό βάρος | 8.0kg |
| Μέγεθος προϊόντος | 44 × 11 × 3,5 εκ |
|---|---|
| Τροφοδοτικό | AC110-240V σε DC12V |
| Ακτίνα μαρμελάδας | 2-40 μέτρα (ανάλογα με την ισχύ του τοπικού σήματος) |
| Ισχύς εξόδου | Σύνολο 18W |
| Σύστημα ψύξης | Σχεδιασμός επικοινωνίας χαμηλής ισχύος |
| Συνολική ισχύ εξόδου | 13 Watt |
|---|---|
| Τροφοδοτικό | AC110-240V, DC 12V |
| Βάρος | 2,5 κιλά |
| Μέγεθος | 278*137*42 χλστ |
| Τρέχοντας θερμοκρασία | -10 ° C έως +55 ° C |
| Καθαρό Βάρος | 2,2 KG |
|---|---|
| Συνολική ισχύς | 28W |
| Ακτίνα προστατευτικών καλυμμάτων | 2-25 μέτρα (ανάλογα με την ισχύ του σήματος) |
| Διαστάσεις | 200×133×66mm (χωρίς κεραία) |
| Ενσωματωμένη μπαταρία | 7.4V/12000mAh |
| Βάρος | 3,5 κιλά |
|---|---|
| Διαστάσεις | 305 x 140 x 51 mm |
| Συνολική ισχύ εξόδου | 15W |
| GPS L2 | 1170-1300MHz |
| Φάσμα εμπλοκών | 2-50 μέτρα (εξαρτάται από την ισχύ του τοπικού σήματος) |
| Φυσικές διαστάσεις | 339×236×60 χιλιοστά |
|---|---|
| Βάρος | 4 κιλά |
| Θερμοκρασία εργασίας | -40-60 ℃ |
| ΣΧΕΤΙΚΗ ΥΓΡΑΣΙΑ | 30-80% |
| Θύρες εξόδου | 10 λιμάνια |
| Ονομα | Διακόπτες σήματος GPS |
|---|---|
| Βάρος προϊόντος | Περίπου 7,5 κιλά |
| Μέγεθος προϊόντος | 460 x 238 x 60 mm (εξαιρουμένων των κεραιών) |
| Τροφοδοτικό | AC110 ή 220V έως DC12V |
| Ακτίνα μαρμελάδας | 2-40 μέτρα |
| Ονομα | Φορητό Jammer σημάτων |
|---|---|
| Θερμοκρασία λειτουργίας | -20 έως +55°C |
| Υγρασία | 30%-95% |
| Ενσωματωμένη μπαταρία | 7.4V/12000mAh |
| Μικτό βάρος | 2 κιλά |
| Μέγεθος | 14,5 * 9,5 cm, 20 * 10 cm ή προσαρμοσμένο, 21,5 * 20 cm, 16 * 11 cm, προσαρμοσμένο |
|---|---|
| Λειτουργία | Ενίσχυση, bluetooth, μικρόφωνο, σήμα κατά της ακτινοβολίας και θωράκισης, αδιάβροχο |
| Εγγύηση | 1 έτος, 12 μήνες, 6 μήνες, 2 χρόνια |
| Βάρος | 1-2KG,40g,60g,28g |
| Ανακοίνωση | Ασύρματος |