| Υγρασία | 5% - 95% |
|---|---|
| Τρέχοντας θερμοκρασία | -10℃ σε +55℃ |
| Μέγεθος | 330*238*60 χλστ |
| Βάρος | 6.0Kg |
| Κατανάλωση ρεύματος | 90 Watt |
| Θερμοκρασία λειτουργίας | -10 ° C έως +55 ° C |
|---|---|
| Διαστάσεις | 90×38×156 χιλιοστά (εξαιρουμένων των κεραιών) |
| Βάρος | 950 γραμμάρια |
| Χρόνος Εργασίας | 1,5 ώρες |
| Συνολική ισχύ εξόδου | 6,5 Watt |
| Ακτίνα μαρμελάδας | 20-60 μέτρα |
|---|---|
| Τροφοδοτικό | AC110-240V σε DC24V |
| Χρόνος Εργασίας | Εργασία όχι-στάσεων |
| Μέγεθος προϊόντος | 355×238×60 χιλιοστά (δεν περιλαμβάνεται κεραία) |
| Βάρος προϊόντος | περίπου. 5,0 κιλά |
| Τύπος σύνδεσης | 16/7 ή ΝΚ |
|---|---|
| Ευσέβεια | <-107dBm |
| Μοντέλο | GW-VIP-JAM7 |
| Κέρδος | 5dBi |
| ταχύτητα αέρα | 60 m/s |
| Τροφοδοτικό | AC 110-240V ή 12V/24V DC |
|---|---|
| Μέση δύναμη παραγωγής | 30dBm |
| Βάρος | 250G |
| Ισχύς εξόδου | 800mW |
| Φάσμα εμπλοκών | 1-10 μέτρα (-75dBm) |
| Ονομα | Φορητό παρεμβολικό WiFi |
|---|---|
| Μέγεθος | 10 cm X 20 cm, 10 * 13,5 cm, 10 * 20 cm, 14,5 * 9,5 cm ή προσαρμοσμένο, 12,5 * 8 cm |
| Χρώμα | Μαύρος |
| Βάρος | 45g/τεμ,≤ 45kg (6 κανάλια),30g |
| Εξουσία | 150 mA, Διαθέσιμο σε 12 V -24 V DC |
| Καθαρό Βάρος | 16 κιλά |
|---|---|
| Συνολική ισχύς | 75W |
| Θερμοκρασία εργασίας | -30 ° C έως 60 ° C |
| Μέγεθος συσκευασίας | 550 x 450 x 300 mm |
| Ακτίνα προστατευτικών καλυμμάτων | 20-500 μέτρα στα -75dBm |