| Ονομα | Drone Signal Blockers |
|---|---|
| Βάρος υποδοχής | 2 κιλά |
| Εργασιακό περιβάλλον | -30 ° C έως 60 ° C |
| Ποσότητα μπαταριών | 2 μονάδες |
| Συνολική ισχύ εξόδου | 30W |
| Μέγεθος | 14,5 * 9,5 cm, 20 * 10 cm ή προσαρμοσμένο, 21,5 * 20 cm, 16 * 11 cm, προσαρμοσμένο |
|---|---|
| Λειτουργία | Ενίσχυση, bluetooth, μικρόφωνο, σήμα κατά της ακτινοβολίας και θωράκισης, αδιάβροχο |
| Χρώμα | Κόκκινο, Ροζ, Μαύρο, Ασημί, Μπλε |
| Εγγύηση | 1 έτος, 12 μήνες, 6 μήνες, 2 χρόνια |
| Βάρος | 1-2KG,40g,60g,28g |
| Ονομα | παρεμβολή σήματος κινητού τηλεφώνου |
|---|---|
| Μέγεθος | 14,5 * 9,5 cm, 20 * 10 cm ή προσαρμοσμένο, 21,5 * 20 cm, 16 * 11 cm, προσαρμοσμένο |
| Χρώμα | Μαύρος |
| Εγγύηση | 1 έτος, 12 μήνες, 6 μήνες, 2 χρόνια |
| Βάρος | 1-2KG,40g,60g,28g |
| Μέγεθος | 14,5 * 9,5 cm, 20 * 10 cm ή προσαρμοσμένο, 21,5 * 20 cm, 16 * 11 cm, προσαρμοσμένο |
|---|---|
| Χρώμα | Μαύρος |
| Στυλ | Μόδα, τσάντα κορδονιού, λουράκι λαιμού, γάντζος αυτιού, προσαρμοσμένη θήκη παρεμβολής/μπλοκαρίσματος |
| Εγγύηση | 1 έτος, 12 μήνες, 6 μήνες, 2 χρόνια |
| Βάρος | 1-2KG,40g,60g,28g |
| Ονομα | Τηλεφωνικά Jammers κελί φυλακής |
|---|---|
| Υγρασία | 30%-95% |
| Θερμοκρασία λειτουργίας | -20 oC έως +55 oC |
| Τύπος κεραίας | Κατευθυντικές Κεραίες Υψηλού Κέρδους |
| Φάσμα εμπλοκών | 20-100m (ανάλογα με την πυκνότητα σήματος δικτύου κινητής τηλεφωνίας) |
| Εγγύηση | 1 έτος, 12 μήνες, 6 μήνες, 2 χρόνια |
|---|---|
| Βάρος | 1-2KG,40g,60g,28g |
| Χρήση | Κινητό τηλέφωνο, Πιστωτική κάρτα, Αυτοκίνητο/αυτοκίνητο/όχημα/μοτοσικλέτα/ηλεκτρικό ποδήλατο/σκούτερ |
| Ανακοίνωση | Ασύρματος |
| Συνδέσεις | USB, BLUETOOTH |
| Βάρος | 4,0 κιλά (πλήρες σετ) |
|---|---|
| Διαστάσεις | 370 X 140 X 51mm |
| Τροφοδοτικό | AC 100-240V, 50-60Hz με προσαρμογέα DC12V |
| Συνολική ισχύ εξόδου | 18W |
| Φάσμα εμπλοκών | Έως 40 μέτρα (η εμβέλεια ποικίλλει ανάλογα με την ισχύ του τοπικού σήματος) |
| Βάρος | 1 κιλό μεικτό |
|---|---|
| Θερμοκρασία λειτουργίας | -10 έως +55°C |
| Φάσμα εμπλοκών | Ακτίνα 1-20 m (εξαρτάται από την τοπική ένταση του σήματος) |
| Φόρτιση | 4 ώρες πλήρης φόρτιση, 1-2 ώρες χρόνος εργασίας |
| Διαστάσεις | 132x80x40mm (εξαιρουμένων των κεραιών) |
| Ονομα | Αποκλεισμός συχνότητας κινητού τηλεφώνου |
|---|---|
| Διαστάσεις | 220×202×60 χιλιοστά |
| Βάρος | 0,75 κιλά |
| Θερμοκρασία αποθήκευσης | -40 ° C έως 60 ° C |
| Παραγωγή δύναμης RF | 3 Watt |
| Ονομα | τηλεφωνικές φράσσοντας συσκευές κυττάρων |
|---|---|
| Συνολική ισχύ εξόδου | 16 Watt |
| Τροφοδοτικό | AC110-240V, DC 12V |
| Βάρος | 3 κιλά |
| Μέγεθος | 470*360*8,5 χλστ |