| Θερμοκρασία λειτουργίας | -10 ° C έως +50 ° C |
|---|---|
| Υγρασία λειτουργίας | 30%-95% |
| Βάρος υποδοχής | 6,0 κιλά |
| Κατανάλωση ρεύματος | 480 W |
| Εξωτερική τροφοδοσία | AC~220V |
| Εγγύηση | Ένα έτος από την ημερομηνία παράδοσης |
|---|---|
| Συνολική ισχύς | 1,5W |
| Μέγεθος συσκευασίας | 150×145×35 χιλιοστά |
| Τροφοδοτικό | Μετασχηματιστής AC 50-60Hz (110-240V AC σε 5V USB), Φορτιστής αυτοκινήτου DC12V σε 5V USB |
| Ακτίνα προστατευτικών καλυμμάτων | 0-5 μέτρα στα -75dBm (εξαρτάται από την ισχύ του σήματος) |
| Ισχύς εξόδου | 10 W |
|---|---|
| Βάρος | 2,0 κιλά |
| Διαστάσεις | 195×102×48mm (εκτός κεραίας) |
| Ακτίνα προστατευτικών καλυμμάτων | 10-25 μέτρα (εξαρτάται από την τοπική ισχύ του σήματος) |
| Σύστημα ψύξης | Καλοριφέρ από κράμα αλουμινίου υψηλής απόδοσης με 3 ενσωματωμένους ανεμιστήρες ψύξης |
| Τροφοδοτικό | 50-60Hz, 100-240V AC |
|---|---|
| Βάρος | 4.0KG |
| Μέγεθος | -10℃ σε +55℃ |
| Υγρασία | 5% - 95% |
| Πεδίο παρεμβολής (ακτίνα) | 10-40 μέτρα (εξαρτάται από την ισχύ του τοπικού σήματος) |
| Διαστάσεις | 45×24×8,5 εκ |
|---|---|
| Τροφοδοτικό | AC110-240V, DC 24V |
| Κατανάλωση Ενέργειας | 60W |
| Φάσμα εμπλοκών | Ακτίνα 20-50m (εξαρτάται από την τοπική ένταση του σήματος) |
| Θερμοκρασία λειτουργίας | -10 ° C έως +55 ° C |
| Συνολική ισχύ εξόδου | 38W |
|---|---|
| Βάρος | 7,5 κιλά |
| Διαστάσεις | 395mm x 238mm x 60mm |
| Τροφοδοτικό | AC 100-240V και καλώδιο μπαταρίας αυτοκινήτου 12V (μήκος 300mm) |
| Φάσμα εμπλοκών | Έως 40 μέτρα (εξαρτάται από την ισχύ του τοπικού σήματος) |
| Βάρος προϊόντος | 0,6 kg |
|---|---|
| Χωρητικότητα μπαταρίας | 6000 mAh / 12 V (3 * 2000 mAh) |
| Επίδραση προστατευτικών καλυμμάτων | > 80% |
| Μέγεθος προϊόντος | 142*74*29 χλστ |
| Ρεύμα λειτουργίας | 0,3α |
| Συνολική ισχύ εξόδου | 20 Watt |
|---|---|
| Τροφοδοτικό | 50-60Hz, 100-240V AC |
| Μέγεθος | 427×116×60 χιλιοστά |
| Τρέχοντας θερμοκρασία | -10℃ σε +55℃ |
| Υγρασία | 5% - 95% |
| Ονομα | Δορυφόρος παρεμβολής |
|---|---|
| Τροφοδοτικό | AC100-240V |
| Χρόνος Εργασίας | 40 λεπτά |
| Βάρος | 1,2 κιλά |
| Διάσταση | Διάμετρος: |
| Τροφοδοτικό | 50-60Hz AC (110-240V AC/12V DC) |
|---|---|
| Διαστάσεις | 163×85×43 χιλιοστά (εξαιρουμένων των κεραιών) |
| Ακτίνα προστατευτικών καλυμμάτων | 2-20 μέτρα στα -75dBm |
| Εγγύηση | 1 έτος από την ημερομηνία παράδοσης |
| Συνολική ισχύς | 5.6w |