| Συνολική ισχύ εξόδου | 25-30W |
|---|---|
| Φάσμα εμπλοκών | Έως 50-70 μέτρα (η εμβέλεια εξαρτάται από την ισχύ του σήματος σε δεδομένη περιοχή) |
| Τροφοδοτικό | 50 έως 60 Hz, 100 έως 240 V AC, Με προσαρμογέα AC (AC100-240V-DC12V) |
| Διαστάσεις | 330 x 238 x 60 mm |
| Βάρος | 5,8 κιλά (πλήρες σετ) |
| Διαστάσεις | 44 × 11 × 3,5 cm (μήκος × πλάτος × ύψος) |
|---|---|
| Μικτό βάρος | 3,0 κλ |
| Συνολική ισχύς | 48w |
| Εγγύηση | 1 έτος |
| Ακτίνα προστατευτικών καλυμμάτων | 10-50 μέτρα στα -75dBm |
| Τροφοδοτικό | 50-60Hz, AC 100-240V |
|---|---|
| Ενσωματωμένη μπαταρία | 4300mAh |
| Χρόνος Εργασίας | 1,5 ώρες |
| Αποτελεσματικό εύρος | 10-30 μέτρα (ανάλογα με την ισχύ του σήματος) |
| Βάρος | 950 γραμμάρια |
| Διαστάσεις | 90*40*23mm |
|---|---|
| Ακτίνα εμπλοκής | 5-15 μέτρα |
| Κεραία | 2τμχ Omni Antenna |
| Ισχύς εξόδου | 33DBM |
| Βάρος | Περίπου 0,25KG/ΤΕΜ |
| Ονομα | Αποκλειστήρας λήψης κινητών τηλεφώνων |
|---|---|
| Εύρος Θερμοκρασίας | -20 έως +55 Κελσίου |
| Εύρος υγρασίας | 30%-95% |
| Διαστάσεις | 390×300×120 χιλιοστά |
| Μικτό βάρος | 3.75kg |
| Ονομα | Αποκλεισμός GPS για κινητά τηλέφωνα |
|---|---|
| Χρώμα | Μαύρος |
| Φάσμα εμπλοκών | Ακτίνα 1-20M (κύτταρο σήμα ≤-75dBm στη θέση) |
| Μπαταρία | 7,4V 4500mAh ενσωματωμένο, 1,5-3 ώρες λειτουργία μετά από φόρτιση 3 ωρών |
| Διαστάσεις | 170×100×50 mm (255 mm με κεραίες) |
| Συνολική ισχύ εξόδου | 600watt |
|---|---|
| Διαστάσεις | 592×395×265 χιλιοστά |
| Υγρασία | 30%-95% |
| Θερμοκρασία λειτουργίας | -20°C σε +55°C |
| Φάσμα εμπλοκών | 50-600m ανάλογα με την πυκνότητα σήματος δικτύου κινητής τηλεφωνίας |
| Ονομα | παρεμβολή σήματος κινητού τηλεφώνου |
|---|---|
| Καθαρό Βάρος | 7,0 κιλά |
| Διαστάσεις | 238 mm (πλάτος) × 60 mm (ύψος) × 395 mm (μήκος) |
| Ακτίνα προστατευτικών καλυμμάτων | 5-50 μέτρα |
| Τροφοδοτικό | Μετασχηματιστής AC (AC220V-DC12V) |
| Ονομα | Αποκλεισμός GPS για κινητά τηλέφωνα |
|---|---|
| Βάρος | 1,8 KG |
| Διαστάσεις | 200 x 135 x 50 mm (μόνο για την κύρια μονάδα, εξαιρουμένων των κεραιών) |
| Συνολική παραγωγή δύναμης | 16,0 W |
| Τροφοδοτικό | AC100-240V ή φορτιστής αυτοκινήτων 12V |
| Ονομα | Αποκλεισμός σήματος GPS |
|---|---|
| Θερμοκρασία λειτουργίας | -20°C σε +55°C |
| Υγρασία | 30%-95% |
| Βάρος | 15 κιλά |
| Φάσμα εμπλοκών | 20-120 μέτρα (ανάλογα με την πυκνότητα σήματος δικτύου κινητής τηλεφωνίας) |