| Τύπος | Μονάδα RF |
|---|---|
| Εφαρμογή | ενισχυτής δύναμης RF |
| Μέγεθος προϊόντος | 20X15X2 εκατοστά |
| Καθαρό Βάρος | 0,9 κιλά |
| Συνολική ισχύ εξόδου | 1W~1000W |
| Τροφοδοτικό | AC220V ή 110V |
|---|---|
| Κατανάλωση ρεύματος | 1000watt |
| Βάρος | 65 κιλά |
| Θερμοκρασία λειτουργίας | -20°C σε +55°C |
| Φάσμα εμπλοκών | 100-600m (ανάλογα με την πυκνότητα σήματος δικτύου κινητής τηλεφωνίας) |
| Κάλυψη | 360° |
|---|---|
| Εύρος ανίχνευσης | 5 χλμ (ακτίνα) |
| Ρυθμός δεδομένων | 3-7 δευτερόλεπτα |
| Ταυτόχρονη ανίχνευση | ≥ 30 drones |
| Εύρος τάσης | Εναλλακτικός ρεύμα 100-240V |
| Ονομα | Ενισχυτής ισχύος ραδιοσυχνοτήτων Anti FPV Module |
|---|---|
| Τύπος | Μονάδα RF |
| Συχνότητα | 100-400 MHz |
| Τάση λειτουργίας | 24-28V |
| Εξουσία | 50W |
| Ονομα | Δορυφόρος ενισχυτής |
|---|---|
| Τύπος | Μονάδα RF |
| Εφαρμογή | Αντι ενότητα κηφήνων |
| Καθαρό Βάρος | 0,9 κιλά |
| Συνολική ισχύ εξόδου | 1W~1000W |
| Ονομα | Ενισχυτής ισχύος ραδιοσυχνοτήτων Anti FPV Module |
|---|---|
| Τύπος | Μονάδα RF |
| Συχνότητα | 700-6000MHz |
| Τάση λειτουργίας | 24-32V |
| Εξουσία | 80W |
| Ονομα | ενισχυτής δύναμης RF |
|---|---|
| Τύπος | Μονάδα RF |
| Ισχύς εξόδου | 1W~1000W |
| Συχνότητα | 20Mhz~20GHz |
| Τάση λειτουργίας | 24-28V |
| Ονομα | Ενισχυτής υψηλής δύναμης RF |
|---|---|
| Τύπος | Μονάδα RF |
| Εφαρμογή | ενισχυτής δύναμης RF |
| Μέγεθος προϊόντος | 20X15X2 εκατοστά |
| Καθαρό Βάρος | 0,9 κιλά |
| Ονομα | ενισχυτής δύναμης RF |
|---|---|
| Τύπος | Μονάδα RF |
| Εφαρμογή | ενισχυτής δύναμης RF |
| Μέγεθος προϊόντος | 20X15X2 εκατοστά |
| Καθαρό Βάρος | 0,9 κιλά |
| Ονομα | Ανιχνευτής FPV |
|---|---|
| Ανιχνεύστε τύπους drones | Αεροπλάνα σειράς DJI, αεροπλάνα διαδρομής και αεροπλάνα μεταφοράς εικόνας DIY |
| Ζώνη συχνοτήτων ανίχνευσης | 860-930MHz, 1.2G,1.4GHz,2.4GHz,5.2GHz, 5.8G |
| Απόσταση ανίχνευσης | 15KM |
| Εύρος τάσης τροφοδοσίας | 9-36V |