| Βασικό βάρος μονάδας | 45 κιλά |
|---|---|
| Διαστάσεις | 513*462*233 χλστ |
| Omni Antennas | 8 μονάδες |
| Εύρος υγρασίας | 30%-95% |
| Θερμοκρασία λειτουργίας | -20°C σε +65°C |
| Μέγεθος συσκευασίας | 480*115*100 χλστ |
|---|---|
| Καθαρό Βάρος | 1,5 κιλά |
| Συνολική ισχύς | 20W |
| Τροφοδοτικό | Μετασχηματιστής AC 50 έως 60 Hz (AC110 ή 240V-DC24V) |
| Ενσωματωμένη μπαταρία | 24V4Ah |
| Χρώμα | Μαύρος |
|---|---|
| Βάρος | 45 κιλά, 10,5 κιλά,> 50 κιλά, <4 κιλά, 17 κιλά |
| Δυναμικό | 27/28V DC,220V,28V |
| Πηγή ενέργειας | Μπαταρία |
| Μέγεθος | Μεσαίου μεγέθους, 320*200*460mm,76*20*26cm,37,5*29*10cm |
| Μπαταρία | 27V 56Ah |
|---|---|
| Καθαρό Βάρος | 50 κιλά |
| Θερμοκρασία εργασίας | -30 ° C έως 60 ° C |
| Συνολική ισχύς | 330W |
| Διαστάσεις | 630×500×350mm (εκτός κεραίας) |
| Συχνότητα λειτουργίας | L1: 1575,42 MHz B1: 1561,098 MHz |
|---|---|
| Αντίσταση στις παρεμβολές | Αναλογία σήματος προς παρεμβολή μίας παρεμβολής: ≥105dB Αναλογία σήματος προς παρεμβολή τριπλής παρε |
| Ακρίβεια τοποθέτησης | Χωρίς παρεμβολές: Οριζόντια ≤1,5m (95%), Υψόμετρο ≤1,5m (95%) Με παρεμβολή: Οριζόντια ≤10m (95%), Υψ |
| Ακρίβεια ταχύτητας | ≤0,2 m/s (95%) |
| Τάση λειτουργίας | 5-17V |
| Βάρος | 15 κιλά |
|---|---|
| Υγρασία | 30%-95% |
| Διαστάσεις | 320×120×430 χιλιοστά (μήκος × πλάτος × ύψος) |
| Θερμοκρασία λειτουργίας | -20°C σε +55°C |
| Φάσμα εμπλοκών | 20-120m (εξαρτάται από την πυκνότητα σήματος δικτύου κινητής τηλεφωνίας) |
| Διαστάσεις | 400 x 290 x 135 mm (εκτός κεραίας) |
|---|---|
| Καθαρό Βάρος | 16 κιλά |
| Μικτό βάρος | 18kg (15kg + 3kg κεραίες) |
| Συνολική ισχύς | 75W |
| Θερμοκρασία εργασίας | -30°C σε +60°C |
| Θερμοκρασία εργασίας | -30 ° C έως 60 ° C |
|---|---|
| Συνολική ισχύς | 330W |
| Μέγεθος συσκευασίας | 800×700×600mm |
| Τροφοδοτικό | Μετασχηματιστής AC 50 έως 60 Hz (AC110 ή 240V-DC27V) |
| Καθαρό Βάρος | 50 κιλά |
| Θερμοκρασία εργασίας | -22°C έως +70°C |
|---|---|
| Βάρος | 22 κιλά |
| Μέγεθος | 50*300*100 mm (πλάτος βραχίονα: 10 cm) |
| Χρόνος φόρτισης | 3-4 ώρες (ενσωματωμένη μπαταρία λιθίου) |
| Χρόνος χρήσης | 45-70 λεπτά |
| Τύπος | Μονάδα RF |
|---|---|
| Ισχύς εξόδου | 1W~1000W |
| Συχνότητα | 20Mhz~20GHz |
| Τάση λειτουργίας | 24-28V |
| Ρεύμα λειτουργίας | 3-4Α |