| تایپ کنید | ماژول RF |
|---|---|
| برنامه | تقویت کننده قدرت RF |
| اندازه محصول | 20X15X2 سانتی متر |
| وزن خالص | 0.9 کیلوگرم |
| قدرت خروجی کل | 1W~1000W |
| منبع تغذیه | AC220 ولت یا 110 ولت |
|---|---|
| مصرف برق | 1000 وات |
| وزن | 65 کیلوگرم |
| دمای عملیاتی | -20 درجه سانتیگراد تا +55 درجه سانتیگراد |
| محدوده جنجال | 100-600 متر (بسته به تراکم سیگنال شبکه تلفن همراه) |
| پوشش | 360 درجه |
|---|---|
| محدوده تشخیص | 5 کیلومتر (شعاع) |
| نرخ داده | 3-7 ثانیه |
| تشخیص همزمان | ≥ 30 پهپاد |
| محدوده ولتاژ | AC 100V-240V |
| نام | تقویت کننده قدرت RF ماژول ضد FPV |
|---|---|
| تایپ کنید | ماژول RF |
| فرکانس | 100-400 مگاهرتز |
| ولتاژ عملیاتی | 24-28 ولت |
| قدرت | 50 وات |
| نام | تقویت کننده درون |
|---|---|
| تایپ کنید | ماژول RF |
| برنامه | ماژول ضد پهپاد |
| وزن خالص | 0.9 کیلوگرم |
| قدرت خروجی کل | 1W~1000W |
| نام | تقویت کننده قدرت RF ماژول ضد FPV |
|---|---|
| تایپ کنید | ماژول RF |
| فرکانس | 700-6000MHz |
| ولتاژ عملیاتی | 24-32 ولت |
| قدرت | 80 وات |
| نام | تقویت کننده قدرت RF |
|---|---|
| تایپ کنید | ماژول RF |
| توان خروجی | 1W~1000W |
| فرکانس | 20 مگاهرتز تا 20 گیگاهرتز |
| ولتاژ کاری | 24-28 ولت |
| نام | تقویت کننده RF با قدرت بالا |
|---|---|
| تایپ کنید | ماژول RF |
| برنامه | تقویت کننده قدرت RF |
| اندازه محصول | 20X15X2 سانتی متر |
| وزن خالص | 0.9 کیلوگرم |
| نام | تقویت کننده قدرت RF |
|---|---|
| تایپ کنید | ماژول RF |
| برنامه | تقویت کننده قدرت RF |
| اندازه محصول | 20X15X2 سانتی متر |
| وزن خالص | 0.9 کیلوگرم |
| نام | آشکارساز FPV |
|---|---|
| انواع هواپیماهای بدون سرنشین را شناسایی کنید | هواپیماهای بدون سرنشین سری DJI، هواپیماهای بدون سرنشین عبور و هواپیماهای بدون سرنشین انتقال تصویر DI |
| باند فرکانس تشخیص | 860-930 مگاهرتز، 1.2 گیگاهرتز، 1.4 گیگاهرتز، 2.4 گیگاهرتز، 5.2 گیگاهرتز، 5.8 گیگاهرتز |
| فاصله تشخیص | 1-5 کیلومتر |
| دامنه ولتاژ تأمین | 9-36 ولت |