| Τύπος | Μονάδα RF |
|---|---|
| Ονομα | Ενισχυτής ισχύος ραδιοσυχνοτήτων Anti FPV Module |
| Συχνότητα | 2100-2700Mhz |
| Τάση λειτουργίας | 24-28V |
| Εξουσία | 50W |
| Τύπος | Μονάδα RF |
|---|---|
| Ισχύς εξόδου | 1W~1000W |
| Συχνότητα | 20Mhz~20GHz |
| Τάση λειτουργίας | 24-28V |
| Ρεύμα λειτουργίας | 3-4Α |
| Τύπος | Μονάδα RF |
|---|---|
| Ισχύς εξόδου | 1W~1000W |
| Συχνότητα | 20Mhz~20GHz |
| Τάση λειτουργίας | 24-28V |
| Ρεύμα λειτουργίας | 3-4Α |
| Τύπος | Μονάδα RF |
|---|---|
| Εφαρμογή | ενισχυτής δύναμης RF |
| Μέγεθος προϊόντος | 20X15X2 εκατοστά |
| Καθαρό Βάρος | 0,9 κιλά |
| Συνολική ισχύ εξόδου | 1W~1000W |
| Τύπος | Μονάδα RF |
|---|---|
| Ισχύς εξόδου | 1W~1000W |
| Συχνότητα | 20Mhz~20GHz |
| Τάση λειτουργίας | 24-28V |
| Ρεύμα λειτουργίας | 3-4Α |
| Τύπος | Μονάδα RF |
|---|---|
| Εφαρμογή | ενισχυτής δύναμης RF |
| Μέγεθος προϊόντος | 20X15X2 εκατοστά |
| Καθαρό Βάρος | 0,9 κιλά |
| Συνολική ισχύ εξόδου | 1W~1000W |
| Τύπος | Μονάδα RF |
|---|---|
| Εφαρμογή | ενισχυτής δύναμης RF |
| Μέγεθος προϊόντος | 20X15X2 εκατοστά |
| Καθαρό Βάρος | 0,9 κιλά |
| Συνολική ισχύ εξόδου | 1W~1000W |
| Θερμοκρασία εργασίας | -20 ℃ έως 75 ℃ |
|---|---|
| Σωματικό βάρος | 250,0 kg |
| Συνολική ισχύ εξόδου | 220W |
| Υγρασία εργασίας | 35-95% |
| Μέγεθος σώματος | Σώμα 45×35×25 CM (κεραία 6×2 CM) |
| Απόσταση ανίχνευσης | 2~10 χλμ |
|---|---|
| Διάταξη συχνοτήτων εντοπισμού κατεύθυνσης | 2GHz 6GHz |
| Κατευθυντική ακρίβεια | ~10° |
| Λειτουργία ανίχνευσης | Παθητική ανίχνευση 360° |
| Ρυθμός ανανέωσης DF | 10-30 φορές/λεπτο |
| Τύπος | Μονάδα RF |
|---|---|
| Ισχύς εξόδου | 1W~1000W |
| Συχνότητα | 20Mhz~20GHz |
| Τάση λειτουργίας | 24-28V |
| Ρεύμα λειτουργίας | 3-4Α |