| Tip | RF Modülü |
|---|---|
| Başvuru | RF güç amplifikatörü |
| Ürün boyutu | 20X15X2cm |
| Net ağırlığı | 0.9kg |
| Toplam çıktı gücü | 1W~1000W |
| Güç Kaynağı | AC220V veya 110V |
|---|---|
| Güç Tüketimi | 1000 Watt |
| Ağırlık | 65kg |
| Çalışma Sıcaklığı | -20°C ila +55°C |
| Sıkışma aralığı | 100-600m (mobil ağ sinyal yoğunluğuna bağlı olarak) |
| Kapsam | 360° |
|---|---|
| Algılama Aralığı | 5km (yarıçap) |
| Veri Hızı | 3-7 saniye |
| Eşzamanlı tespit | ≥ 30 dron |
| Gerilim Aralığı | AC 100V-240V |
| İsim | Anti FPV Modülü RF güç amplifikatörü |
|---|---|
| Tip | RF Modülü |
| Sıklık | 100-400 mhz |
| Çalışma Gerilimi | 24-28V |
| Güç | 50W |
| İsim | Drone Güçlendirici |
|---|---|
| Tip | RF Modülü |
| Başvuru | Anti Drone Modülü |
| Net ağırlığı | 0.9kg |
| Toplam çıktı gücü | 1W~1000W |
| İsim | Anti FPV Modülü RF güç amplifikatörü |
|---|---|
| Tip | RF Modülü |
| Sıklık | 700-6000MHz |
| Çalışma Gerilimi | 24-32V |
| Güç | 80W |
| İsim | RF güç amplifikatörü |
|---|---|
| Tip | RF Modülü |
| Çıkış Gücü | 1W~1000W |
| Sıklık | 20Mhz~20GHz |
| Çalışma Gerilimi | 24-28V |
| İsim | Yüksek Güçlü RF Amplifikatör |
|---|---|
| Tip | RF Modülü |
| Başvuru | RF güç amplifikatörü |
| Ürün boyutu | 20X15X2cm |
| Net ağırlığı | 0.9kg |
| İsim | RF güç amplifikatörü |
|---|---|
| Tip | RF Modülü |
| Başvuru | RF güç amplifikatörü |
| Ürün boyutu | 20X15X2cm |
| Net ağırlığı | 0.9kg |
| İsim | FPV dedektörü |
|---|---|
| Uçak türlerini tespit edin. | DJI serisi dronları, geçiş dronları ve DIY görüntü iletim dronları |
| Algılama frekans bandı | 860-930MHz, 1.2G,1.4GHz,2.4GHz,5.2GHz, 5.8G |
| Algılama Mesafesi | 1-5KM |
| Besleme voltajı aralığı | 9-36V |