| دمای عملیاتی | -20 درجه سانتیگراد تا +55 درجه سانتیگراد |
|---|---|
| رطوبت | 30 تا 95 درصد |
| ابعاد | 592×395×265mm |
| وزن | 45 کیلوگرم |
| محدوده جنجال | 50-600 متر (بسته به تراکم سیگنال شبکه تلفن همراه) |
| ابعاد | 400×288×155 میلی متر |
|---|---|
| رطوبت | 30 تا 95 درصد |
| دمای عملیاتی | -20 درجه سانتیگراد تا +55 درجه سانتیگراد |
| تعداد آنتن | 7 |
| محدوده جنجال | 10-60 متر (بسته به تراکم سیگنال شبکه تلفن همراه) |
| رطوبت | 30 تا 95 درصد |
|---|---|
| ابعاد | 580×280×410 میلی متر |
| دمای عملیاتی | -20 درجه سانتیگراد تا +55 درجه سانتیگراد |
| وزن | 35 کیلوگرم |
| قدرت خروجی کل | 300 وات |
| منبع تغذیه | AC110-240V |
|---|---|
| شعاع پارازیت | 50-800 متر (وابسته به محیط) |
| وزن | 65 کیلوگرم |
| رطوبت | 5 ٪ -95 ٪ |
| توان خروجی | 1000 وات |
| اندازه محصول | 440×410×120 میلی متر |
|---|---|
| وزن | 6.5 کیلوگرم |
| منبع تغذیه | 250 وات |
| Gain of Antenna | 5dBi |
| VSWR | ≤1.5 |
| حداکثر توان ورودی (W) | 100 وات |
|---|---|
| نسبت جلو به عقب (dB) | ≥20-30 |
| باتری | 1-2 ساعت زمان کار |
| جمع | 86 وات |
| وزن | 9.6 کیلوگرم |
| وزن | 65 کیلوگرم |
|---|---|
| مصرف برق | 3000 وات |
| منبع تغذیه | AC110-240V |
| شعاع پارازیت | 50-800 متر (وابسته به محیط) |
| اندازه آنتن (L*H*W) | 640*540*550mm |
| وزن | 15 کیلوگرم |
|---|---|
| ابعاد | 320×120×430 میلی متر |
| رطوبت | 30 تا 95 درصد |
| محدوده جنجال | 20-120 متر (بسته به تراکم سیگنال شبکه تلفن همراه) |
| دمای عملیاتی | -20 درجه سانتیگراد تا +55 درجه سانتیگراد |
| وزن | 15 کیلوگرم |
|---|---|
| اندازه (L×W×H) | 320×120×430 میلی متر |
| رطوبت | 30 تا 95 درصد |
| دمای عملیاتی | -20 درجه سانتیگراد تا +55 درجه سانتیگراد |
| محدوده جنجال | 20-120 متر (بسته به تراکم سیگنال شبکه تلفن همراه) |
| منبع تغذیه | AC220V، DC 28V |
|---|---|
| وزن | 16 کیلوگرم |
| ابعاد | 500×500×200 میلیمتر (L×W×H) |
| رطوبت | 30 تا 95 درصد |
| محدوده جنجال | 20-100 کیلومتر |