| Çalışma Sıcaklığı | -20°C ila +55°C |
|---|---|
| Nem | %30 - %95 |
| Boyutlar | 592×395×265 mm |
| Ağırlık | 45kg |
| Sıkışma aralığı | 50-600m (mobil ağ sinyal yoğunluğuna bağlı olarak) |
| Boyutlar | 400×288×155mm |
|---|---|
| Nem | %30 - %95 |
| Çalışma Sıcaklığı | -20°C ila +55°C |
| Anten Sayısı | 7 |
| Sıkışma aralığı | 10-60m (mobil ağ sinyal yoğunluğuna bağlı olarak) |
| Nem | %30 - %95 |
|---|---|
| Boyutlar | 580×280×410mm |
| Çalışma Sıcaklığı | -20°C ila +55°C |
| Ağırlık | 35kg |
| Toplam çıktı gücü | 300 Vat |
| Güç Kaynağı | AC110-240V |
|---|---|
| sıkışma yarıçapı | 50-800M (ortama bağlı) |
| Ağırlık | 65kg |
| Nem | %5-95 |
| Çıkış Gücü | 1000 Watt |
| Ürün boyutu | 440×410×120mm |
|---|---|
| Ağırlık | 6.5kg |
| Güç Kaynağı | 250W |
| Anten Kazanımı | 5dBi |
| VSWR | ≤1,5 |
| Maksimum giriş gücü(W) | 100W |
|---|---|
| Ön-arka oranı (dB) | ≥20-30 |
| Pil | 1-2 Saat Çalışma Süresi |
| Toplam | 86B |
| Ağırlık | 9.6 kg |
| Ağırlık | 65kg |
|---|---|
| Güç Tüketimi | 3000W |
| Güç Kaynağı | AC110-240V |
| sıkışma yarıçapı | 50-800M (ortama bağlı) |
| Anten Boyutu (L*H*W) | 640*540*550mm |
| Ağırlık | 15kg |
|---|---|
| Boyutlar | 320×120×430mm |
| Nem | %30 - %95 |
| Sıkışma aralığı | 20-120m (mobil ağ sinyal yoğunluğuna bağlı olarak) |
| Çalışma Sıcaklığı | -20°C ila +55°C |
| Ağırlık | 15 kg |
|---|---|
| Boyut (U×G×Y) | 320×120×430mm |
| Nem | %30 - %95 |
| Çalışma Sıcaklığı | -20°C ila +55°C |
| Sıkışma aralığı | 20-120 metre (mobil ağ sinyal yoğunluğuna bağlı olarak) |
| Güç Kaynağı | AC220V, DC 28V |
|---|---|
| Ağırlık | 16kg |
| Boyutlar | 500×500×200mm (U×G×Y) |
| Nem | %30 - %95 |
| Sıkışma aralığı | 20-100KM |