| Tip | RF Modülü |
|---|---|
| İsim | Anti FPV Modülü RF güç amplifikatörü |
| Sıklık | 2100-2700Mhz |
| Çalışma Gerilimi | 24-28V |
| Güç | 50W |
| Tip | RF Modülü |
|---|---|
| Çıkış Gücü | 1W~1000W |
| Sıklık | 20Mhz~20GHz |
| Çalışma Gerilimi | 24-28V |
| Çalışma akımı | 3-4A |
| Tip | RF Modülü |
|---|---|
| Çıkış Gücü | 1W~1000W |
| Sıklık | 20Mhz~20GHz |
| Çalışma Gerilimi | 24-28V |
| Çalışma akımı | 3-4A |
| Tip | RF Modülü |
|---|---|
| Başvuru | RF güç amplifikatörü |
| Ürün boyutu | 20X15X2cm |
| Net ağırlığı | 0.9kg |
| Toplam çıktı gücü | 1W~1000W |
| Tip | RF Modülü |
|---|---|
| Çıkış Gücü | 1W~1000W |
| Sıklık | 20Mhz~20GHz |
| Çalışma Gerilimi | 24-28V |
| Çalışma akımı | 3-4A |
| Tip | RF Modülü |
|---|---|
| Başvuru | RF güç amplifikatörü |
| Ürün boyutu | 20X15X2cm |
| Net ağırlığı | 0.9kg |
| Toplam çıktı gücü | 1W~1000W |
| Tip | RF Modülü |
|---|---|
| Başvuru | RF güç amplifikatörü |
| Ürün boyutu | 20X15X2cm |
| Net ağırlığı | 0.9kg |
| Toplam çıktı gücü | 1W~1000W |
| Çalışma Sıcaklığı | -20 ℃ ila 75 ℃ |
|---|---|
| Vücut ağırlığı | 25,0 kilo |
| Toplam çıktı gücü | 220W |
| Çalışma nemi | %35-95 |
| Vücut büyüklüğü | Gövde 45×35×25 CM (anten 6×2 CM) |
| Algılama Mesafesi | 2~10km |
|---|---|
| Yön bulma frekans bandı | 2GHz ~ 6GHz |
| yönlü doğruluk | ~10° |
| Algılama Modu | 360 ° pasif algılama |
| DF Yenileme Hızı | 10-30 kez/dakika |
| Tip | RF Modülü |
|---|---|
| Çıkış Gücü | 1W~1000W |
| Sıklık | 20Mhz~20GHz |
| Çalışma Gerilimi | 24-28V |
| Çalışma akımı | 3-4A |