| تایپ کنید | ماژول RF |
|---|---|
| نام | تقویت کننده قدرت RF ماژول ضد FPV |
| فرکانس | 2100-2700 مگاهرتز |
| ولتاژ عملیاتی | 24-28 ولت |
| قدرت | 50 وات |
| تایپ کنید | ماژول RF |
|---|---|
| توان خروجی | 1W~1000W |
| فرکانس | 20 مگاهرتز تا 20 گیگاهرتز |
| ولتاژ کاری | 24-28 ولت |
| جریان کار | 3-4A |
| تایپ کنید | ماژول RF |
|---|---|
| توان خروجی | 1W~1000W |
| فرکانس | 20 مگاهرتز تا 20 گیگاهرتز |
| ولتاژ کاری | 24-28 ولت |
| جریان کار | 3-4A |
| تایپ کنید | ماژول RF |
|---|---|
| برنامه | تقویت کننده قدرت RF |
| اندازه محصول | 20X15X2 سانتی متر |
| وزن خالص | 0.9 کیلوگرم |
| قدرت خروجی کل | 1W~1000W |
| تایپ کنید | ماژول RF |
|---|---|
| توان خروجی | 1W~1000W |
| فرکانس | 20 مگاهرتز تا 20 گیگاهرتز |
| ولتاژ کاری | 24-28 ولت |
| جریان کار | 3-4A |
| تایپ کنید | ماژول RF |
|---|---|
| برنامه | تقویت کننده قدرت RF |
| اندازه محصول | 20X15X2 سانتی متر |
| وزن خالص | 0.9 کیلوگرم |
| قدرت خروجی کل | 1W~1000W |
| تایپ کنید | ماژول RF |
|---|---|
| برنامه | تقویت کننده قدرت RF |
| اندازه محصول | 20X15X2 سانتی متر |
| وزن خالص | 0.9 کیلوگرم |
| قدرت خروجی کل | 1W~1000W |
| دمای کاری | -20 ℃ تا 75 |
|---|---|
| وزن بدن | 25.0 کیلوگرم |
| قدرت خروجی کل | 220 وات |
| رطوبت کاری | 35-95٪ |
| اندازه بدن | بدنه 45×35×25 سانتی متر (آنتن 6×2 سانتی متر) |
| فاصله تشخیص | 2 تا 10 کیلومتر |
|---|---|
| گروه فرکانس پیدا کردن جهت | 2 گیگاهرتز ~ 6GHz |
| دقت جهت | ~ 10 درجه |
| حالت تشخیص | تشخیص منفعل 360 درجه |
| نرخ تازه سازی DF | 10-30 بار در دقیقه |
| تایپ کنید | ماژول RF |
|---|---|
| توان خروجی | 1W~1000W |
| فرکانس | 20 مگاهرتز تا 20 گیگاهرتز |
| ولتاژ کاری | 24-28 ولت |
| جریان کار | 3-4A |