| Διαστάσεις (L × W × H) | 320×120×430 χλστ |
|---|---|
| Εύρος υγρασίας | 30%-95% |
| Θερμοκρασία λειτουργίας | -20°C σε +55°C |
| Αριθμός κεραιών | 6 |
| Φάσμα εμπλοκών | 20-120 μέτρα (ανάλογα με την πυκνότητα σήματος δικτύου κινητής τηλεφωνίας) |
| Εφαρμογή | αντι-drone |
|---|---|
| Χαρακτηριστικό | Διαρκής |
| Ισχύς εξόδου | 100W |
| Συχνότητα | 400-700 MHz |
| Τάση λειτουργίας | 8Α~10Α |
| Υγρασία λειτουργίας | 30% - 95% |
|---|---|
| Θερμοκρασία λειτουργίας | -20°C σε +65°C |
| Διαστάσεις | 385 × 307 × 180 χιλιοστά |
| Κατανάλωση ρεύματος | 600W |
| Τροφοδοτικό | AC220V, DC24-28V |
| Διαστάσεις | 350 × 190 × 490 mm |
|---|---|
| Εύρος υγρασίας | 30%-95% |
| Κατανάλωση ρεύματος | 400W |
| Τροφοδοτικό | Δύναμη εκπομπής |
| Βασικό βάρος μονάδας | 16,8 κιλά |
| Τύπος | Μονάδα RF |
|---|---|
| Εύρος Συχνοτήτων | 200-300 MHz |
| Ισχύς εξόδου | 50W |
| Τάση λειτουργίας | 30V |
| Προσδιορισμός | 37.3*112*19.5mm |
| Εφαρμογή | αντι-drone |
|---|---|
| Χαρακτηριστικό | Διαρκής |
| Ισχύς εξόδου | 30W |
| Συχνότητα | 428-438MHz |
| Τάση λειτουργίας | 8Α~10Α |
| Κατανάλωση ρεύματος | 1000W |
|---|---|
| Τροφοδοτικό | AC220V, DC24-28V |
| Βάρος κύριου κινητήρα | 45 κιλά |
| Επίπεδο Προστασίας | IP40 |
| Εύρος τάσης τροφοδοσίας | 9-36V |
| Εφαρμογή | Προστασία Ασφαλείας |
|---|---|
| Χαρακτηριστικό | Διαρκής |
| Τύπος | Ανιχνευτής σήματος |
| Λειτουργία | Ανίχνευση και αναγνώριση drone |
| Εύρος Συχνοτήτων | 100MHz - 6000MHz |
| Εφαρμογή | Αεροδρόμιο, εργαστηριακές δοκιμές/σήμα jammer, σήμα jammer, συνέδριο, έλεγχος drone από GPS/Galileo/ |
|---|---|
| Εγγύηση | 1 Έτος |
| Χρήση | Αστυνομική επιβολή της στρατιωτικής ασφάλειας, εξοπλισμός ασφαλείας |
| Λειτουργία | σήμα μπλοκ jammer του drone, απομόνωση σήματος RF |
| Πηγή ενέργειας | Μπαταρία |
| Σειρά προστατευτικών καλυμμάτων | Ακτίνα 300-500 μέτρα (-75dBm, ανάλογα με την απόσταση του σταθμού βάσης σε ανοιχτό πεδίο) |
|---|---|
| Τύποι εμπλοκής σήματος | CDMA: 2.4G, 2.4G, 5.8G, GPS L1, 433MHz, 915MHz |
| Κανάλια εξόδου | 6 ανεξάρτητα κανάλια εξόδου |
| Εγγύηση | 36 μήνες, 2 χρόνια, 12 μήνες, 3 χρόνια, 1 χρόνια |
| Χρώμα | Μαύρο, άσπρο |