| Başvuru | Güvenlik Koruması |
|---|---|
| Özellik | Dayanıklı |
| Tip | Sinyal dedektörü |
| Gemiler | 5km |
| Etkili algılama gücü | 100m~5km (Gemi) |
| Çalışma Frekansı | S bandı (2,9 GHz; 5 çalışma frekansı noktası) |
|---|---|
| Minimum Algılama Aralığı | ≤100m |
| Güç Tüketimi | ≤250W |
| Güç Kaynağı | AC220V-AC240V |
| Net ağırlığı | ≤60kg (PTZ ile) |
| Güç | AC220V-AC240V |
|---|---|
| Net ağırlığı | ≤60kg (PTZ ile) |
| Veri Hızı | Arama: ≤2s |
| Minimum Algılama Aralığı | ≤100m |
| Azimut Kapsamı | 0°~360° |
| Minimum Algılama Aralığı | ≤100m |
|---|---|
| Veri Hızı | Arama: ≤2s |
| Güç Tüketimi | ≤250W |
| Güç Kaynağı | AC220V-AC240V |
| Net ağırlığı | ≤60kg (PTZ ile) |
| Net ağırlığı | ≤60kg (PTZ ile) |
|---|---|
| Güç Tüketimi | ≤250W |
| Minimum Algılama Aralığı | ≤100m |
| Algılama Aralığı | 5 km (DJI Phantom 3/4 RCS≈0,01m²) |
| Güç Kaynağı | AC220V-AC240V |
| Minimum Algılama Aralığı | ≤100m |
|---|---|
| Çalışma Frekansı | S-bandı (2,9 GHz; 5 çalışma frekansı noktası) |
| Algılama Aralığı | 150m ~ 10.0km (DJI Phantom 3/4 RCS≈0,01 metrekare) |
| Azimut Kapsamı | 0° ~ 360° |
| Hız Doğruluğu | 0,5m/sn - 45m/sn |
| Başvuru | Güvenlik koruması |
|---|---|
| Taşıma Paketi | Alüminyum Alaşımlı Paket |
| Ticari marka | OEM Mevcut |
| Üretim kapasitesi | 10000 Adet/Yıl |
| Menşei | Çin |
| Şartname | 200kg |
|---|---|
| Başvuru | Konferans merkezi |
| Taşıma Paketi | Alüminyum Alaşımlı Paket |
| Üretim kapasitesi | 10000 Adet/Yıl |
| Jammer Anteni | Yönlü + Çok Yönlü |
| Üretim kapasitesi | 10000 Adet/Yıl |
|---|---|
| Algılama Aralığı | 1-3km. |
| Anten Tipi Seçenekleri | Yönlü veya her yönlü anten seçeneği |
| Şartname | hapishane jammer |
| Taşıma Paketi | Alüminyum Alaşımlı Paket |
| Algılama Aralığı | 1km/3km/4-6km |
|---|---|
| Ana Öne Çıkanlar | Jammer |
| Başvuru | Güvenlik ekipmanı |
| İşlev | Drone Karıştırıcı |
| Ticari marka | OEM Mevcut |