| Şartname | 200kgs |
|---|---|
| Etkili Aralık | 1km/3km/4-6km |
| Menşei | Çin |
| Başvuru | Konferans merkezi |
| Taşıma Paketi | Alüminyum Alaşımlı Paket |
| Menşei | Çin |
|---|---|
| Şartname | hapishane jammer |
| Giriş/çıkış | 1-3km. |
| Taşıma Paketi | Alüminyum Alaşımlı Paket |
| Başvuru | Konferans merkezi |
| Üretim kapasitesi | 10000 Adet/Yıl |
|---|---|
| Algılama Aralığı | 1-3km. |
| Şartname | hapishane jammer |
| Menşei | Çin |
| Taşıma Paketi | Alüminyum Alaşımlı Paket |
| Radar tespiti | 1km/3km/5km |
|---|---|
| Şartname | 200kg |
| Menşei | Çin |
| RF karıştırma | Çok Yönlü ve Yönlü |
| Üretim kapasitesi | 100 Adet/Yıl |
| Sıklık | 1,2-1,8 GHz |
|---|---|
| Kapsam | Azimut: 360° / Dikey: 40° |
| Algılama Hızı | 1m/sn - 75m/sn |
| Minimum algılama mesafesi | ≤150m |
| Maksimum Tespit Hedefleri | 200 |
| Kapsam | Azimut 360° / Dikey 40° |
|---|---|
| Sıklık | 1,2-1,8 GHz |
| Çalışma Sistemi | 30.500 |
| Algılama Hızı | 1m/s-75m/s |
| Veri Hızı | ≥0,5Hz (Anten Dönüşü ≥30rpm) |
| Çalışma Frekansı | S bandı (2,9 GHz; 5 çalışma frekansı noktası) |
|---|---|
| Minimum Algılama Aralığı | ≤100m |
| Veri Hızı | Arama: ≤2s |
| Güç Kaynağı | AC220V-AC240V |
| Çalışma Sıcaklığı | -40°C ~ +55°C |
| Algılama Aralığı | 1-3km. |
|---|---|
| Anten Tipi Seçenekleri | Çok Yönlü Anten Seçeneği |
| Taşıma Paketi | Alüminyum Alaşımlı Paket |
| Üretim kapasitesi | 10000 Adet/Yıl |
| Şartname | hapishane jammer |
| İşlev | Dedektör, Takip, Jammer |
|---|---|
| Tespit | Radar |
| Ticari marka | Özelleştirilmiş |
| Menzil | 1km/3km/4-6km |
| Şartname | 100 kg civarı |
| Giriş/çıkış | 1km/3km/4-6km |
|---|---|
| Şartname | Entegre Çözüm |
| Menşei | Çin |
| Taşıma Paketi | Alüminyum Alaşımlı Paket |
| Üretim kapasitesi | 100 Adet/Yıl |