| Ονομα | ενισχυτής ευρείας ζώνης |
|---|---|
| Τύπος | Μονάδα RF |
| Εύρος Συχνοτήτων | 4000-4900 MHz |
| Ισχύς εξόδου | 80W |
| Τάση λειτουργίας | 24-28V |
| Ονομα | Ενισχυτές ευρείας ζώνης |
|---|---|
| Τύπος | Μονάδα RF |
| Ισχύς εξόδου | 1W~1000W |
| Συχνότητα | 20Mhz~20GHz |
| Τάση λειτουργίας | 24-28V |
| Ονομα | Ενισχυτής Tri Band |
|---|---|
| πλάτος ζώνης | Ευρεία ζώνη |
| ALC | ≥ 20dB |
| Σχήμα θορύβου | ≤ 6dB |
| Προϊόντα Διαμόρφωσης | ≤ -40dBc |
| Ονομα | Ενισχυτής Tri Band |
|---|---|
| Σχήμα θορύβου | ≤ 6dB |
| Προϊόντα Διαμόρφωσης | ≤ -40dBc |
| Καθυστέρηση | ≤ 1,5 μs |
| Μτβφ | > 50000 ώρες |
| Κέρδος | 70dB,65±2dB,60-75dB,UL Gp≥65 DL Gp≥70,65dB |
|---|---|
| Ισχύς εξόδου | 23dbm,2w/5w/10w/20w/40w/60w,17±2dBm,17dBm;20dBm;23dBm;27dBm,15~25dBm |
| Χρώμα | Μπλε, μαύρο, άσπρο. |
| Συχνότητα | 900/1800/2100MHz,2.412-2.484GHz,900MHz / 2100MHz / 1800MHz,επαναλήπτης GSM900MHz,890-915MHz/935-960M |
| Μέγεθος | 150*138*32 mm, 130 x 100 x 20 mm, 165 * 115 * 35.240 x 182 x 22 mm, 25 * 19 * 2,2 cm |
| Τύπος | Μονάδα RF |
|---|---|
| Εφαρμογή | αντι-drone |
| Συχνότητα εργασίας | 1500-2500MHz |
| Τάση λειτουργίας | 12-36V |
| Σύνδεσμος DC | DW9 |
| Τύπος | Μονάδα RF |
|---|---|
| Εφαρμογή | αντι-drone |
| Συχνότητα εργασίας | 300-1500MHz |
| Τάση λειτουργίας | 12-36V |
| Σύνδεσμος DC | DW9 |
| Εύρος λειτουργίας | 2,4~2,5 GHz, 5,0~5,875 GHz |
|---|---|
| Σχήμα θορύβου | ≤3,5 dB τυπικό |
| Ισχύς εξόδου | 2W (33dBm) |
| Τροφοδοτικό | 5V~16V/2A συνεχής ρεύμα |
| Θερμοκρασία λειτουργίας | -20°C έως +70°C |
| Τύπος | Μονάδα RF |
|---|---|
| Ισχύς εξόδου | 1W~1000W |
| Συχνότητα | 20Mhz~20GHz |
| Τάση λειτουργίας | 24-28V |
| Ρεύμα λειτουργίας | 3-4Α |
| πλάτος ζώνης | Ευρεία ζώνη |
|---|---|
| Σχήμα θορύβου | ≤ 6dB |
| Καθυστέρηση | ≤ 1,5 μs |
| Μτβφ | > 50.000 ώρες |
| Αντίσταση | 50Ω |