| Απόσταση Αποτελεσματικής Ζημιάς | ≥ 20 μέτρα |
|---|---|
| Βάρος συστήματος | ≤15 κλ |
| Σειρά παρέμβασης | Αζιμούθιο -45° έως +45°, Υψόμετρο 0° έως 90° |
| Υποστήριξη Εξωτερικής Καθοδήγησης | Ναι, για παρακολούθηση και καθοδήγηση στόχων |
| Ζώνη συχνοτήτων | Ζώνη Χ |
| Συνολική ισχύ εξόδου | 600watt |
|---|---|
| Βάρος | 35 κιλά |
| Διαστάσεις | 580×280×410 χιλιοστά |
| Θερμοκρασία λειτουργίας | -20°C σε +55°C |
| Φάσμα εμπλοκών | 50-500m (ανάλογα με την πυκνότητα σήματος δικτύου κινητής τηλεφωνίας) |
| Βάρος | 1 κιλό |
|---|---|
| Μέγεθος | 118 mm × 91 mm × 18 mm |
| Θερμοκρασία λειτουργίας | -10°C έως 55°C |
| Υγρασία | < 90=""> |
| Σταθερότητα Συχνότητας | ≤ 0,01 ppm |
| Υγρασία | < 90=""> |
|---|---|
| Θερμοκρασία λειτουργίας | -10 ° C έως 55 ° C |
| Μέγεθος | 118 mm × 91 mm × 18 mm |
| Βάρος | 1 κιλό |
| Μτβφ | > 50.000 ώρες |
| Τροφοδοτικό | AC220V ή 110V |
|---|---|
| Κατανάλωση ρεύματος | 1000watt |
| Βάρος | 65 κιλά |
| Θερμοκρασία λειτουργίας | -20°C σε +55°C |
| Φάσμα εμπλοκών | 100-600m (ανάλογα με την πυκνότητα σήματος δικτύου κινητής τηλεφωνίας) |
| Εύρος λειτουργίας | 2,4~2,5 GHz, 5,0~5,875 GHz |
|---|---|
| Ισχύς εξόδου | 2W (33dBm) |
| Τροφοδοτικό | 5V~16V/2A συνεχής ρεύμα |
| Θερμοκρασία λειτουργίας | -20°C έως +70°C |
| Μέγεθος Booster | 9,7 x 5,2 x 1,1 εκ |