| Ονομα | Ευρείας ζώνης ενισχυτής δύναμης |
|---|---|
| Τύπος | Μονάδα RF |
| Εφαρμογή | Αντι ενότητα κηφήνων |
| Μέγεθος προϊόντος | 100*58*13 χλστ |
| Καθαρό Βάρος | 0,3 κιλά |
| Ονομα | Ενισχυτής ισχύος σήματος |
|---|---|
| Τύπος | Μονάδα RF, μονάδα anti fpv |
| Εφαρμογή | Υπεράσπιση |
| Ισχύς εξόδου | 100W |
| Συχνότητα | 300-2500 MHz |
| Ισχύς εξόδου | 23dbm,2w/5w/10w/20w/40w/60w,17±2dBm,17dBm;20dBm;23dBm;27dBm,15~25dBm |
|---|---|
| Χρώμα | Μαύρο, άσπρο |
| Συχνότητα | 900/1800/2100MHz,2.412-2.484GHz,900MHz / 2100MHz / 1800MHz,επαναλήπτης GSM900MHz,890-915MHz/935-960M |
| Μέγεθος | 150*138*32 mm, 130 x 100 x 20 mm, 165 * 115 * 35.240 x 182 x 22 mm, 25 * 19 * 2,2 cm |
| Κάλυψη | 100-700 τμ, 100 m2, 3000 τμ, 2000 τμ |
| Κέρδος | 70dB,65±2dB,60-75dB,UL Gp≥65 DL Gp≥70,65dB |
|---|---|
| Ισχύς εξόδου | 23dbm,2w/5w/10w/20w/40w/60w,17±2dBm,17dBm;20dBm;23dBm;27dBm,15~25dBm |
| Χρώμα | Μαύρο, άσπρο |
| Συχνότητα | 900/1800/2100MHz,2.412-2.484GHz,900MHz / 2100MHz / 1800MHz,επαναλήπτης GSM900MHz,890-915MHz/935-960M |
| Μέγεθος | 150*138*32 mm, 130 x 100 x 20 mm, 165 * 115 * 35.240 x 182 x 22 mm, 25 * 19 * 2,2 cm |
| Ripple in Band | 8dB |
|---|---|
| Προϊόντα Διαμόρφωσης | ≤ -40dBc |
| Καθυστέρηση | ≤ 1,5 μs |
| Σταθερότητα Συχνότητας | ≤ 0,01 ppm |
| Αντίσταση | 50Ω |
| Ripple in Band | 8dB |
|---|---|
| Σχήμα θορύβου | ≤ 6dB |
| Προϊόντα Διαμόρφωσης | ≤ -40dBc |
| Καθυστέρηση | ≤ 1,5 μs |
| Μέγεθος | 118×91×18 χιλιοστά |
| Ονομα | Ενισχυτής σήματος WiFi |
|---|---|
| Εύρος λειτουργίας | 2,4~2,5 GHz, 5,0~5,875 GHz |
| Ισχύς εξόδου | 2W (33dBm) |
| Τροφοδοτικό | 5V~16V/2A συνεχής ρεύμα |
| Θερμοκρασία λειτουργίας | -20°C έως +70°C |
| Βάρος | 35 κιλά |
|---|---|
| Διαστάσεις | 580 × 280 × 410 χιλιοστά |
| Θερμοκρασία λειτουργίας | -20°C σε +55°C |
| Εξωτερική μπαταρία (προαιρετικό) | 24V DC |
| Φάσμα εμπλοκών | 50-500m (ανάλογα με την πυκνότητα σήματος δικτύου κινητής τηλεφωνίας) |
| Ripple in Band | 8dB |
|---|---|
| Σχήμα θορύβου | ≤ 6dB |
| Καθυστέρηση | ≤ 1,5 μs |
| Σταθερότητα Συχνότητας | ≤ 0,01 ppm |
| Αντίσταση | 50Ω |
| Προϊόντα Διαμόρφωσης | ≤ -40dBc |
|---|---|
| Καθυστέρηση | ≤ 1,5 μs |
| Μτβφ | > 50.000 ώρες |
| Αντίσταση | 50Ω |
| Υγρασία | < 90=""> |