| Υγρασία | < 90=""> |
|---|---|
| Θερμοκρασία λειτουργίας | -10°C ~ +55°C |
| Βάρος | 4,5 κιλά |
| Τύπος εγκατάστασης | Εγκατάσταση τοίχων |
| Αντίσταση | 50Ω |
| Τύπος | Αναμνηστικό σήματος 4G |
|---|---|
| Περιοχή κάλυψης | 3000-5000 τμ |
| Ζώνες συχνοτήτων | 700/900/1800/2100/2600 MHz |
| Ισχύς εξόδου | 27dbm |
| Διαστάσεις | 460 × 350 × 163 χιλιοστά |
| Περιοχή κάλυψης | 6000-12000 τμ |
|---|---|
| Κέρδος | 85dB |
| Ισχύς εξόδου | 33DBM |
| Διαστάσεις | 354*268*58 χλστ |
| Διατροφική διαμόρφωση | ≤-40dBc |
| Υποστήριξη δικτύου | Υποστήριξη δικτύου 2G/3G/4G/DCS/WCDMA/LTE |
|---|---|
| Περιοχή κάλυψης | 5000-8000 τμ |
| Ισχύς εξόδου | 30dBm |
| Βάρος | 7 κιλά |
| Διατροφική διαμόρφωση | ≤-40dBc |
| Ονομα | ενισχυτής σήματος |
|---|---|
| Κάλυψη | 800-1500 τμ |
| Έξοδος Power Uplink | 30±1dBm |
| Αριθμός σύνδεσης | 4/Δωρητής 4/Τηλεχειριστήριο |
| Οπτική δύναμη παραγωγής | -9dBm~-3dBm ±1dB ανοχή |
| Τύπος | Αναμνηστικό σήματος 4G |
|---|---|
| Συμβατότητα δικτύων | 2G, 3G, 4G, GSM |
| Περιοχή κάλυψης | 3000-5000 τμ |
| Κέρδος ενισχυτή | 80dB |
| Βάρος | 5,5 κιλά |
| Εύρος λειτουργίας | 2,4~2,5 GHz, 5,0~5,875 GHz |
|---|---|
| Ισχύς εισόδου | 0~20 dBm |
| Ισχύς εξόδου | 2W (33dBm) |
| Τροφοδοτικό | 5V~16V/2A συνεχής ρεύμα |
| Θερμοκρασία λειτουργίας | -20°C έως +70°C |
| Ονομα | Επαναλήπτης σήματος Wi-Fi |
|---|---|
| Εύρος λειτουργίας | 2,4~2,5 GHz, 5,0~5,875 GHz |
| Ισχύς εισόδου | 0~20 dBm |
| Διαβιβάστε το κέρδος | 15-18dB |
| Ισχύς εξόδου | 2W (33dBm) |
| Τύπος | Αναμνηστικό σήματος 4G |
|---|---|
| Υποστήριξη δικτύου | 2G 3G 4G |
| Κέρδος συστήματος | 90dB |
| Εύρος Συχνοτήτων | 900/1800/2100MHz |
| Βάρος | 30 κιλά |
| Κάλυψη | 500-1000 τμ |
|---|---|
| ρυθμό μετάδοσης | 75MHz |
| Συχνότητα | 1800/2100 MHz |
| Ισχύς εξόδου | 20dbm |
| Κέρδος | 65dB |