| πλάτος ζώνης | Ευρεία ζώνη |
|---|---|
| Χειροκίνητος έλεγχος απολαβής | 31dB / 1dB Βήμα |
| Ripple in Band | 8dB |
| Σχήμα θορύβου | ≤ 6dB |
| Μέγεθος | 354*268*58 χλστ |
| Εύρος ζώνης | Ευρεία ζώνη |
|---|---|
| Ripple in Band | 8dB |
| Σχήμα θορύβου | ≤ 6dB |
| Μέγεθος | 170*127*65 χλστ |
| Μικτό βάρος | 3,5 κιλά |
| Ονομα | Ενισχυτές σήματος διπλής ζώνης |
|---|---|
| Εύρος ζώνης | Ευρεία ζώνη |
| Χειροκίνητος έλεγχος απολαβής | 31dB / 1dB Βήμα |
| Ripple in Band | 8dB |
| Προϊόντα Διαμόρφωσης | ≤ -40dBc |
| Ονομα | Ενισχυτής ισχύος GaN |
|---|---|
| Εφαρμογή | anti-drone, anti-drone |
| Χαρακτηριστικό | Διαρκής |
| Συχνότητα εργασίας | 1500-2500MHz |
| Τάση λειτουργίας | 12-36V |
| πλάτος ζώνης | Ευρεία ζώνη |
|---|---|
| Ripple in Band | 8dB |
| Σχήμα θορύβου | ≤ 6dB |
| Σταθερότητα Συχνότητας | ≤ 0,01 ppm |
| Υγρασία | < 90=""> |
| Εύρος ζώνης | Ευρεία ζώνη |
|---|---|
| ALC | ≥ 20dB |
| Σχήμα θορύβου | ≤ 6dB |
| Καθυστέρηση | ≤ 1,5 μs |
| Μτβφ | > 50000 ώρες |
| Ονομα | ενισχυτής δύναμης RF |
|---|---|
| Εφαρμογή | αντι-drone |
| Χαρακτηριστικό | Διαρκής |
| Ισχύς εξόδου | 1W~1000W |
| Συχνότητα | 20Mhz~20GHz |
| Τύπος | Single Band Booster |
|---|---|
| Περιοχή κάλυψης | 500-1500 τμ |
| ρυθμό μετάδοσης | 9kHz~1GHz |
| Κέρδος | 75,0db |
| Συμβατότητα δικτύων | LTE, 2G, 4G, 3G |
| Ονομα | Ενισχυτής σήματος εξωτερικού χώρου |
|---|---|
| Περιοχή κάλυψης | 3000-5000 τμ |
| Κέρδος κεραίας | 5dBi |
| Εύρος Συχνοτήτων | 700/900/1800/2100/2600 MHz |
| Βάρος | 15 κιλά |
| Κέρδος | 70dB,65±2dB,60-75dB,UL Gp≥65 DL Gp≥70,65dB |
|---|---|
| Ισχύς εξόδου | 23dbm,2w/5w/10w/20w/40w/60w,17±2dBm,17dBm;20dBm;23dBm;27dBm,15~25dBm |
| Χρώμα | μπλε,μαύρο,λευκό,ασημί/χρυσό,χρυσό |
| Συχνότητα | 900/1800/2100MHz,2.412-2.484GHz,900MHz / 2100MHz / 1800MHz,επαναλήπτης GSM900MHz,890-915MHz/935-960M |
| Μέγεθος | 150*138*32 mm, 130 x 100 x 20 mm, 165 * 115 * 35.240 x 182 x 22 mm, 25 * 19 * 2,2 cm |