| Κέρδος | 70dB,65±2dB,60-75dB,UL Gp≥65 DL Gp≥70,65dB |
|---|---|
| Ισχύς εξόδου | 23dbm,2w/5w/10w/20w/40w/60w,17±2dBm,17dBm;20dBm;23dBm;27dBm,15~25dBm |
| Χρώμα | Μαύρος |
| Συχνότητα | 900/1800/2100MHz,2.412-2.484GHz,900MHz / 2100MHz / 1800MHz,επαναλήπτης GSM900MHz,890-915MHz/935-960M |
| Μέγεθος | 150*138*32 mm, 130 x 100 x 20 mm, 165 * 115 * 35.240 x 182 x 22 mm, 25 * 19 * 2,2 cm |
| Ονομα | Μονάδες ενισχυτή RF |
|---|---|
| Συχνότητα εργασίας | 700-6000MHz |
| Εκτός ζώνης Spurious | 9kHz~1GHz: ≤-36dBm/30kHz 1GHz~12,75GHz: ≤-30dBm/30KHz |
| Τάση λειτουργίας | DC+28V |
| Ρεύμα λειτουργίας | ≤1,8A |
| Ripple in Band | 8dB |
|---|---|
| Σχήμα θορύβου | ≤ 6dB |
| Καθυστέρηση | ≤ 1,5 μs |
| Σταθερότητα Συχνότητας | ≤ 0,01 ppm |
| Αντίσταση | 50Ω |
| ALC | ≥ 20dB |
|---|---|
| Ripple in Band | 8dB |
| VSWR | ≤ 2,0 |
| Καθυστέρηση | ≤ 1,5 μs |
| Σταθερότητα Συχνότητας | ≤ 0,01 ppm |
| Ripple in Band | 8dB |
|---|---|
| Σχήμα θορύβου | ≤ 6dB |
| Προϊόντα Διαμόρφωσης | ≤ -40dBc |
| Καθυστέρηση | ≤ 1,5 μs |
| Υγρασία | < 90=""> |
| ALC | ≥ 20dB |
|---|---|
| Σχήμα θορύβου | ≤ 6dB |
| Καθυστέρηση | ≤ 1,5 μs |
| Αντίσταση | 50Ω |
| Υγρασία | < 90=""> |
| Τύπος | Ενισχυτής σήματος 3G |
|---|---|
| Συμβατότητα δικτύων | 5G, 2G, 4G, GSM, 3G |
| Περιοχή κάλυψης | 300-500 τμ |
| ρυθμό μετάδοσης | ≤ -36dBm |
| Κέρδος | 75dB ± 2dB |
| Χειροκίνητος έλεγχος απολαβής | 31dB / 1dB Βήμα |
|---|---|
| Ripple in Band | 8dB |
| Σχήμα θορύβου | ≤ 6dB |
| Προϊόντα Διαμόρφωσης | ≤ -40dBc |
| Διαστάσεις | 189 × 268 × 58 χιλιοστά |
| ALC | ≥ 20dB |
|---|---|
| Σχήμα θορύβου | ≤ 6dB |
| Προϊόντα Διαμόρφωσης | ≤ -40dBc |
| Καθυστέρηση | ≤ 1,5 μs |
| Σταθερότητα Συχνότητας | ≤ 0,01 ppm |
| Βάρος | 1 κιλό |
|---|---|
| Μέγεθος | 118mm*91mm*18mm |
| Περιβαλλοντικές συνθήκες | IP40 |
| Υγρασία | < 90=""> |
| Θερμοκρασία λειτουργίας | -10°C έως 55°C |