| فرکانس کاری | گروه C (5 امتیاز فرکانس کار) |
|---|---|
| حداکثر محدوده تشخیص | 5.0 کیلومتر (5 تا 10 متر قایق ماهیگیری) |
| دقت فاصله | ≤10 متر |
| سرعت تشخیص هدف | 0.5 متر بر ثانیه - 30 متر بر ثانیه |
| منبع تغذیه | AC200V~240V |
| فرکانس کاری | باند C (5 نقطه فرکانس کاری) |
|---|---|
| حداکثر محدوده تشخیص | 5.0 کیلومتر (5 تا 10 متر قایق ماهیگیری) |
| حداقل محدوده تشخیص | ≤100 متر |
| سرعت تشخیص هدف | 0.5 متر بر ثانیه - 30 متر بر ثانیه |
| مصرف برق | ≤ 85 وات (تک پنل) |
| فرکانس کاری | گروه C (5 امتیاز فرکانس کار) |
|---|---|
| حداکثر محدوده تشخیص | 5.0 کیلومتر (5 تا 10 متر قایق ماهیگیری) |
| سرعت تشخیص هدف | 0.5 متر بر ثانیه - 30 متر بر ثانیه |
| منبع تغذیه | AC200V~240V |
| دمای کاری | -40 درجه سانتیگراد ~ +55 درجه سانتیگراد |
| فرکانس کاری | گروه C (5 امتیاز فرکانس کار) |
|---|---|
| حداکثر محدوده تشخیص | 5.0 کیلومتر (5 تا 10 متر قایق ماهیگیری) |
| حداقل محدوده تشخیص | ≤100 متر |
| دقت فاصله | ≤10 متر |
| سرعت تشخیص هدف | 0.5 متر بر ثانیه - 30 متر بر ثانیه |
| فرکانس کاری | گروه C (5 امتیاز فرکانس کار) |
|---|---|
| حداکثر محدوده تشخیص | 5.0 کیلومتر (5 تا 10 متر قایق ماهیگیری) |
| سرعت تشخیص هدف | 0.5 متر بر ثانیه - 30 متر بر ثانیه |
| منبع تغذیه | AC200V~240V |
| دمای کاری | -40 درجه سانتیگراد ~ +55 درجه سانتیگراد |
| منبع تغذیه | AC200V~240V |
|---|---|
| مصرف برق | ≤ 85 وات (تک پنل) |
| فرکانس کاری | گروه C (5 امتیاز فرکانس کار) |
| حداکثر محدوده تشخیص | 5.0 کیلومتر (5 تا 10 متر قایق ماهیگیری) |
| حداقل محدوده تشخیص | ≤100 متر |
| حداقل محدوده تشخیص | ≤100 متر |
|---|---|
| فرکانس کاری | گروه C (5 امتیاز فرکانس کار) |
| حداکثر محدوده تشخیص | 5.0 کیلومتر (5 تا 10 متر قایق ماهیگیری) |
| پوشش آزیموت | ≥ 90 درجه (تک پانل) / 180 درجه (دو پانل) |
| سرعت تشخیص هدف | 0.5 متر بر ثانیه - 30 متر بر ثانیه |
| برنامه | حفاظت ایمنی |
|---|---|
| ویژگی | بادوام |
| تایپ کنید | آشکارساز سیگنال |
| فرکانس کاری | باند C (5 نقطه فرکانس کاری) |
| حداکثر محدوده تشخیص | 5.0 کیلومتر (5 متر تا 10 متر قایق ماهیگیری) |