| دمای کاری | -40 درجه سانتیگراد تا 60 درجه سانتیگراد |
|---|---|
| نرخ داده | ≤5s/Circle |
| باند فرکانس | باند X |
| سرعت تشخیص | 0.5 متر بر ثانیه - 83 متر بر ثانیه |
| وزن | ≤26 کیلوگرم |
| باند فرکانس | باند X |
|---|---|
| نرخ داده | ≤ 5 ثانیه / دایره |
| دمای کاری | -40 تا +60 درجه سانتی گراد |
| وزن | ≤ 26 کیلوگرم |
| منبع تغذیه | ≤ 250 وات (مصرف برق)؛ AC220V (ورودی) |
| نام | رادار نظارتی ساحلی |
|---|---|
| حالت کار | آرایه فازی + داپلر پالس |
| فرکانس کاری | باند C (5 نقطه فرکانس کاری) |
| حداکثر محدوده تشخیص | 5.0 کیلومتر (5 تا 10 متر قایق ماهیگیری) |
| سرعت تشخیص هدف | 0.5 متر بر ثانیه - 30 متر بر ثانیه |
| حداقل محدوده تشخیص | ≤100 متر |
|---|---|
| محدوده تشخیص | > 3 کیلومتر (قایق) |
| فرکانس کاری | باند C (5.5-5.8GHz) |
| پوشش ارتفاعی | 18 درجه |
| دقت سرعت | ≤0.2 متر بر ثانیه |
| دمای کاری | -40 تا +60 درجه سانتی گراد |
|---|---|
| ابعاد | 324mm x 298mm x 86mm |
| منبع تغذیه/مصرف | AC220V/DC12V (باتری خارجی)/65W |
| سرعت تشخیص هدف | 0.2 متر بر ثانیه - 30 متر بر ثانیه |
| حداقل محدوده تشخیص | ≤ 100 متر |
| باند فرکانس | باند X |
|---|---|
| سرعت تشخیص | 0.5 متر بر ثانیه - 83 متر بر ثانیه |
| منبع تغذیه | ≤250W (مصرف برق) AC220V (ورودی) |
| دمای کاری | -40 درجه سانتیگراد تا 60 درجه سانتیگراد |
| وزن | ≤26 کیلوگرم |
| حداقل محدوده تشخیص | ≤100 متر |
|---|---|
| حداکثر محدوده تشخیص | 5.0 کیلومتر (5 تا 10 متر قایق ماهیگیری) |
| پوشش ارتفاعی | 18 درجه |
| دقت فاصله | ≤10 متر |
| سرعت تشخیص هدف | 0.5 متر بر ثانیه - 30 متر بر ثانیه |
| سرعت تشخیص هدف | 0.2 متر بر ثانیه - 30 متر بر ثانیه |
|---|---|
| وزن خالص | ≤4 کیلوگرم |
| منبع تغذیه/مصرف | AC220V/DC12V (باتری خارجی)/65W |
| بعد | 324mm x 298mm x 86mm |
| دمای کاری | -40 درجه سانتی گراد ~ 60+ درجه سانتی گراد |
| سرعت تشخیص هدف | 0.2 متر بر ثانیه - 30 متر بر ثانیه |
|---|---|
| دقت سرعت | ≤0.2 متر بر ثانیه |
| دقت فاصله | ≤10 متر |
| پوشش آزیموت | تک پنل: 90 درجه (دو پنل: 180 درجه، 3 پانل: 270 درجه، 4 پنل: 360 درجه) |
| فرکانس کاری | باند C (5.5-5.8GHz) |
| ابعاد | 324mm x 298mm x 86mm |
|---|---|
| منبع تغذیه/مصرف | AC220V/DC12V (باتری خارجی)/65W |
| وزن خالص | ≤4 کیلوگرم |
| دقت سرعت | ≤0.2 متر بر ثانیه |
| سرعت تشخیص هدف | 0.2 متر بر ثانیه - 30 متر بر ثانیه |