| فرکانس کاری | گروه C (5 امتیاز فرکانس کار) |
|---|---|
| حداکثر محدوده تشخیص | 5.0 کیلومتر (5 تا 10 متر قایق ماهیگیری) |
| حداقل محدوده تشخیص | ≤100 متر |
| سرعت تشخیص هدف | 0.5 متر بر ثانیه - 30 متر بر ثانیه |
| منبع تغذیه | AC200V~240V |
| دقت سرعت | ≤0.2 متر بر ثانیه |
|---|---|
| فرکانس کاری | گروه C (5 امتیاز فرکانس کار) |
| حداکثر محدوده تشخیص | 5.0 کیلومتر (5 تا 10 متر قایق ماهیگیری) |
| حداقل محدوده تشخیص | ≤100 متر |
| سرعت تشخیص هدف | 0.5 متر بر ثانیه - 30 متر بر ثانیه |
| سرعت تشخیص | 0.5 متر بر ثانیه - 83 متر بر ثانیه |
|---|---|
| منبع تغذیه | ≤ 250 وات (مصرف برق) AC220 ولت (ورودی) |
| دمای کاری | -40 درجه سانتیگراد تا 60 درجه سانتیگراد |
| وزن | ≤ 26 کیلوگرم |
| باند فرکانس | باند X |
| محدوده تشخیص | 150 متر ~ 5 کیلومتر (پهپاد) |
|---|---|
| پوشش آزیموت | 360 درجه |
| باند کار | باند X |
| سرعت تشخیص | 0.5m/s ~ 75m/s |
| نرخ داده | ≥ 0.2 هرتز (12 دور در دقیقه) |
| ابعاد | 324mm x 298mm x 86mm |
|---|---|
| دمای کاری | -40 تا +60 درجه سانتی گراد |
| منبع تغذیه/مصرف | AC220V/DC12V (باتری خارجی)/65W |
| سرعت تشخیص هدف | 0.2 متر بر ثانیه - 30 متر بر ثانیه |
| حداقل محدوده تشخیص | ≤ 100 متر |
| نام | رادارهای تشخیص پهپاد |
|---|---|
| برنامه | حفاظت ایمنی |
| ویژگی | بادوام |
| تایپ کنید | آشکارساز سیگنال |
| کشتی ها | 5 کیلومتر |
| فرکانس کاری | گروه C (5 امتیاز فرکانس کار) |
|---|---|
| حداکثر محدوده تشخیص | 5.0 کیلومتر (5 تا 10 متر قایق ماهیگیری) |
| حداقل محدوده تشخیص | ≤100 متر |
| سرعت تشخیص هدف | 0.5 متر بر ثانیه - 30 متر بر ثانیه |
| منبع تغذیه | AC200V~240V |
| منبع تغذیه | AC 200-240 ولت |
|---|---|
| قدرت امتیازی | 400 وات |
| دمای کاری | -40 درجه تا +55 درجه سانتیگراد |
| اندازه | 820 × 925 × 360 میلی متر |
| فاصله تشخیص حداقل | ≤ 150 متر |
| پوشش | آزیموت 360 درجه / عمودی 40 درجه |
|---|---|
| فرکانس | 1.2-1.8 گیگاهرتز |
| سیستم کاری | 30500 |
| سرعت تشخیص | 1m/s-75m/s |
| نرخ داده | ≥0.5Hz (چرخش آنتن ≥30rpm) |
| سرعت تشخیص هدف | 0.5 متر بر ثانیه - 30 متر بر ثانیه |
|---|---|
| دقت فاصله | ≤10 متر |
| فرکانس کاری | گروه C (5 امتیاز فرکانس کار) |
| حداکثر محدوده تشخیص | 5.0 کیلومتر (5 تا 10 متر قایق ماهیگیری) |
| پوشش آزیموت | ≥ 90 درجه (تک پانل) / 180 درجه (دو پانل) |