| ظرفیت تولید | 10000 قطعه / سال |
|---|---|
| مبدا | چین |
| محدوده تشخیص | 1 تا 3 کيلومتر |
| گزینه های نوع آنتن | انتن های جهت دار یا همه جهت دار |
| بسته حمل و نقل | بسته بندی آلیاژ آلومینیوم |
| برنامه | ضد پهپاد |
|---|---|
| ویژگی | بادوام |
| تایپ کنید | محصولات حفاظتی امنیتی |
| باند کار | باند سی |
| هدف اصلی تشخیص | بدون سرنشین |
| برنامه | ضد پهپاد |
|---|---|
| ویژگی | آشکارساز هواپیمای بدون سرنشین بادوام |
| شعاع تشخیص | 0 ~ 10 کیلومتر + (به دلیل محیط های مختلف و متفاوت وجود دارد |
| نام محصول | FPV Drone Detector: دستگاه شناسایی بدون سرنشین |
| سفارشی سازی فرکانس | 30 مگاهرتز ~ 6 گیگاهرتز |
| نوارهای فرکانس تشخیص | 70MHz-6GHz اسکن باند فرکانس کامل ، تشخیص و نمایش |
|---|---|
| باندهای فرکانس تشخیص کلید | 800 مگاهرتز ، 900 مگاهرتز ، 1.2 گیگاهرتز ، 1.4 گیگاهرتز ، 2.4 گیگاهرتز ، 5.2 گیگاهرتز ، 5.8GHz |
| فاصله تشخیص | ≥10 کیلومتر (بسته به شرایط کاری) |
| محدوده تشخیص | افقی: پوشش 360 درجه عمودی: -90 درجه تا 90 درجه |
| وزن دستگاه تشخیص | ≤15 کیلوگرم |
| فرکانس کاری | باند C (5.5-5.8GHz) |
|---|---|
| محدوده تشخیص | 1.2 کیلومتر (DJI Phantom 3/4، "Mavic"، RCS≈0.01 متر مربع) |
| حداقل محدوده تشخیص | ≤100 متر |
| پوشش ارتفاعی | 40 درجه |
| منبع تغذیه | AC220V/250W |
| برنامه | ضد پهپاد |
|---|---|
| ویژگی | آشکارساز هواپیمای بدون سرنشین بادوام |
| شعاع تشخیص | 0~5km+ (به دلیل محیط های مختلف و متفاوت وجود دارد |
| نام محصول | FPV Drone Detector: دستگاه شناسایی بدون سرنشین |
| سفارشی سازی فرکانس | 30 مگاهرتز ~ 6 گیگاهرتز |
| برنامه | ضد پهپاد |
|---|---|
| ویژگی | آشکارساز هواپیمای بدون سرنشین بادوام |
| شعاع تشخیص | 0~5km+ (به دلیل محیط های مختلف و متفاوت وجود دارد |
| نام محصول | FPV Drone Detector: دستگاه شناسایی بدون سرنشین |
| سفارشی سازی فرکانس | 30 مگاهرتز ~ 6 گیگاهرتز |
| محدوده تشخیص | 150 متر ~ 5 کیلومتر (پهپاد) |
|---|---|
| پوشش آزیموت | 360 درجه |
| باند کار | باند X |
| سرعت تشخیص | 0.5m/s ~ 75m/s |
| نرخ داده | ≥ 0.2 هرتز (12 دور در دقیقه) |
| برنامه | حفاظت ایمنی |
|---|---|
| ویژگی | بادوام |
| تایپ کنید | آشکارساز سیگنال |
| محدوده | 1-10 کیلومتر (با توجه به محیط و مدل هواپیمای بدون سرنشین متفاوت است) |
| حالت کار | سنجش RF، شکستن پروتکل |
| برنامه | حفاظت ایمنی |
|---|---|
| ویژگی | بادوام |
| تایپ کنید | آشکارساز سیگنال |
| محدوده | 1-10 کیلومتر (با توجه به محیط و مدل هواپیمای بدون سرنشین متفاوت است) |
| حالت کار | سنجش RF، شکستن پروتکل |