| تشخیص هدف | هواپیمای بدون سرنشین |
|---|---|
| سازگاری نرم افزار | ویندوز، لینوکس، سیستم عامل مک |
| حالت های تشخیص | دپلر نبض |
| روش نصب | پایه رسمی / اتومبیل / سه پایه |
| زمان تحویل | 5-8 روز |
| پوشش آزیموت | 4 پنل: 360 درجه |
|---|---|
| سرعت تشخیص هدف | 0.2 متر بر ثانیه - 30 متر بر ثانیه |
| ابعاد | 580mm * 580mm * 820mm |
| دمای کاری | -40 تا +60 درجه سانتی گراد |
| وزن خالص | ≤50 کیلوگرم |
| فرکانس کاری | باند C (5.5-5.8GHz) |
|---|---|
| حداقل محدوده تشخیص | ≤100 متر |
| سرعت تشخیص هدف | 0.2 متر بر ثانیه - 25 متر بر ثانیه |
| اوج خروجی | 4W/پانل |
| منبع تغذیه | AC220V/250W |
| فرکانس کاری | باند C (5.5-5.8GHz) |
|---|---|
| محدوده تشخیص | 1.5 کیلومتر (عابر پیاده) 3 کیلومتر (وسایل نقلیه) |
| سرعت تشخیص هدف | 0.2 متر بر ثانیه - 30 متر بر ثانیه |
| منبع تغذیه | AC220V/DC12V (باتری خارجی)/35W |
| بعد | 324mm x 295mm x 92mm |
| حداقل محدوده تشخیص | ≤100 متر |
|---|---|
| محدوده تشخیص | 1.5 کیلومتر (عابر پیاده) 3 کیلومتر (وسایل نقلیه) |
| دقت فاصله | ≤10 متر |
| سرعت تشخیص هدف | 0.2 متر بر ثانیه - 30 متر بر ثانیه |
| وزن خالص | ≤3.8 کیلوگرم |
| حداقل محدوده تشخیص | ≤100 متر |
|---|---|
| دقت فاصله | ≤10 متر |
| فرکانس کاری | باند C (5.5-5.8GHz) |
| محدوده تشخیص | 1.5 کیلومتر (عابر پیاده) 3 کیلومتر (وسایل نقلیه) |
| پوشش آزیموت | تک پنل: 90 درجه (دو پنل: 180 درجه، 3 پانل: 270 درجه، 4 پنل: 360 درجه) |
| برنامه | حفاظت ایمنی |
|---|---|
| ویژگی | بادوام |
| تایپ کنید | آشکارساز سیگنال |
| محدوده تشخیص | کشتی 1.5 کیلومتری |
| قدرت تشخیص مؤثر | 100 متر تا 8 کیلومتر (کشتی) |
| برنامه | حفاظت ایمنی |
|---|---|
| ویژگی | بادوام |
| تایپ کنید | آشکارساز سیگنال |
| کشتی ها | 3 کیلومتر |
| قدرت تشخیص مؤثر | 100 متر تا 3 کیلومتر (کشتی) |
| برنامه | حفاظت ایمنی |
|---|---|
| ویژگی | بادوام |
| تایپ کنید | آشکارساز سیگنال |
| کشتی ها | 5 کیلومتر |
| قدرت تشخیص مؤثر | 100 متر تا 5 کیلومتر (کشتی) |
| ولتاژ برق | AC 100V-240V |
|---|---|
| زمان کار | عملکرد مداوم 7 * 24 ساعت |
| نرخ داده | 3s-7s |
| وزن | 14 کیلوگرم |
| ابعاد | L 410 x W 330 x 190 mm |