| باند فرکانس | باند X |
|---|---|
| نرخ داده | ≤ 5 ثانیه / دایره |
| دمای کاری | -40 تا +60 درجه سانتی گراد |
| وزن | ≤ 26 کیلوگرم |
| منبع تغذیه | ≤ 250 وات (مصرف برق)؛ AC220V (ورودی) |
| برنامه | حفاظت ایمنی |
|---|---|
| ویژگی | بادوام |
| تایپ کنید | آشکارساز سیگنال |
| پهپاد | 10 کیلومتر |
| پوشش آزیموت | 360 درجه |
| پوشش | آزیموت 360 درجه / عمودی 40 درجه |
|---|---|
| فرکانس | 1.2-1.8 گیگاهرتز |
| سیستم کاری | 30500 |
| سرعت تشخیص | 1m/s-75m/s |
| نرخ داده | ≥0.5Hz (چرخش آنتن ≥30rpm) |
| باند فرکانس | باند X |
|---|---|
| سرعت تشخیص | 0.5 متر بر ثانیه - 83 متر بر ثانیه |
| منبع تغذیه | ≤250W (مصرف برق) AC220V (ورودی) |
| دمای کاری | -40 درجه سانتیگراد تا 60 درجه سانتیگراد |
| وزن | ≤26 کیلوگرم |
| فرکانس | 1.2-1.8 گیگاهرتز |
|---|---|
| پوشش | آزیموت: 360 درجه / عمودی: 40 درجه |
| سرعت تشخیص | 1 متر بر ثانیه - 75 متر بر ثانیه |
| حداقل فاصله تشخیص | ≤ 150 متر |
| منبع تغذیه | AC 200-240 ولت |
| فاصله تشخیص حداقل | ≤ 150 متر |
|---|---|
| حداکثر شماره هدف تشخیص | 200 |
| منبع تغذیه | AC200-AC240 |
| دمای کاری | -40 درجه تا +55 درجه سانتیگراد |
| اندازه | 820 × 925 × 360 میلی متر |
| حداقل محدوده تشخیص | ≤ 100 متر |
|---|---|
| حداکثر محدوده تشخیص | 4-6 کیلومتر |
| سرعت تشخیص | 0.5 متر بر ثانیه - 45 متر بر ثانیه |
| منبع تغذیه | AC 220V |
| ابعاد | 782 × 549 × 198 میلیمتر (آنتن) |
| برنامه | حفاظت ایمنی |
|---|---|
| ویژگی | بادوام |
| تایپ کنید | آشکارساز سیگنال |
| محدوده | 1-10 کیلومتر (با توجه به محیط و مدل هواپیمای بدون سرنشین متفاوت است) |
| حالت کار | سنجش RF، شکستن پروتکل |
| فرکانس کاری | باند C (5.5-5.8GHz) |
|---|---|
| محدوده تشخیص | 1.2 کیلومتر (DJI Phantom 3/4، "Mavic"، RCS≈0.01 متر مربع) |
| سرعت تشخیص هدف | 0.2 متر بر ثانیه - 25 متر بر ثانیه |
| اوج خروجی | 4W/پانل |
| منبع تغذیه | AC220V/40W |
| حداقل محدوده تشخیص | ≤100 متر |
|---|---|
| نرخ داده | جستجو: ≤2s |
| مصرف برق | ≤250 وات |
| منبع تغذیه | AC220V-AC240V |
| وزن خالص | ≤60 کیلوگرم (با PTZ) |