| نام | مسدود کننده های سیگنال GPS |
|---|---|
| دمای عملیاتی | -20 درجه سانتیگراد تا +55 درجه سانتیگراد |
| رطوبت | 30 تا 95 درصد |
| وزن | 15 کیلوگرم |
| محدوده جنجال | 20-120 متر (بسته به تراکم سیگنال شبکه تلفن همراه) |
| ماژول ها در هر واحد | 15 |
|---|---|
| منبع تغذیه | AC110-240V، DC 28V |
| وزن | 75 کیلوگرم |
| ابعاد آنتن خارجی | 640 × 540 × 550 میلی متر (طول × ارتفاع × عرض) |
| محدوده رطوبت | 5 ٪ -95 ٪ |
| منبع تغذیه | AC110-240V، DC28V |
|---|---|
| توان خروجی | 1015 وات |
| وزن | 65 کیلوگرم |
| رطوبت | 5 ٪ -95 ٪ |
| دمای عملیاتی | -20 درجه سانتیگراد تا +55 درجه سانتیگراد |
| نام | کاروان بمب جمر |
|---|---|
| توان خروجی | 1300 وات |
| منبع سیگنال | DDS |
| منبع تغذیه | AC110-240V، 24V یا 48V DC |
| ماژول ها در هر واحد | 13 |
| وزن | 15 کیلوگرم |
|---|---|
| اندازه (L×W×H) | 320×120×430 میلی متر |
| رطوبت | 30 تا 95 درصد |
| دمای عملیاتی | -20 درجه سانتیگراد تا +55 درجه سانتیگراد |
| محدوده جنجال | 20-120 متر (بسته به تراکم سیگنال شبکه تلفن همراه) |
| دمای عملیاتی | -20 درجه سانتیگراد تا +55 درجه سانتیگراد |
|---|---|
| محدوده رطوبت | 30 تا 95 درصد |
| ابعاد | 592×395×265mm |
| محدوده جنجال | 50-300 متر (بسته به تراکم سیگنال شبکه تلفن همراه) |
| ماژول های Jammer | 5 |
| منبع تغذیه | AC110-240V، DC28V |
|---|---|
| شعاع پارازیت | 50-800M (بسته به قدرت سیگنال محیطی) |
| وزن | 65 کیلوگرم |
| اندازه آنتن های پنل خارجی | 640*540*550mm (L*H*W) |
| دمای کاری | -20 درجه سانتیگراد تا +55 درجه سانتیگراد |
| منبع تغذیه | AC110-240V |
|---|---|
| شعاع پارازیت | 50-800 متر (وابسته به محیط) |
| وزن | 65 کیلوگرم |
| رطوبت | 5 ٪ -95 ٪ |
| توان خروجی | 1000 وات |
| قدرت خروجی کل | 80 وات |
|---|---|
| ابعاد | 45×30×25 سانتی متر |
| رطوبت | 30 تا 95 درصد |
| دمای عملیاتی | -20 درجه سانتیگراد تا +55 درجه سانتیگراد |
| محدوده جنجال | 20-100 متر (بسته به تراکم سیگنال شبکه تلفن همراه) |
| دمای عملیاتی | -20 درجه سانتیگراد تا +55 درجه سانتیگراد |
|---|---|
| رطوبت | 30 تا 95 درصد |
| ابعاد | 580 × 280 × 410 میلی متر |
| نوع آنتن | آنتن های همه جهته با بهره بالا |
| باتری خارجی (اختیاری) | 24 ولت دی سی |