| ابعاد | 592×395×265mm |
|---|---|
| رطوبت | 30 تا 95 درصد |
| دمای عملیاتی | -20 درجه سانتیگراد تا +55 درجه سانتیگراد |
| جامپر | 1/2 کابل کواکسیال فوق انعطاف پذیر |
| محدوده جنجال | 50-600 متر (بسته به تراکم سیگنال شبکه تلفن همراه) |
| تاخیر زمانی | ≤ 1.5 میکرو ثانیه |
|---|---|
| منبع تغذیه | AC100-240V، DC9V/5A |
| رطوبت | < 90% |
| اندازه | 118 میلی متر × 91 میلی متر × 18 میلی متر |
| وزن | 1 کیلوگرم |
| نام | جرمر کوله پشتی |
|---|---|
| منبع تغذیه | AC110-220V |
| منطقه محافظ | 30-500M (بسته به تراکم سیگنال شبکه تلفن همراه) |
| مصرف برق | 200 وات |
| وزن | 12 کیلوگرم |
| منبع تغذیه | AC110-240V، DC 24V |
|---|---|
| توان خروجی | 630 وات |
| شعاع پارازیت | 50-500M بسته به قدرت سیگنال محیطی |
| مصرف برق | 2000 وات |
| رطوبت | 30 تا 95 درصد |
| نام | کاروان بمب جمر |
|---|---|
| ابعاد | 661×460×270 میلی متر |
| وزن | 55 کیلوگرم |
| رطوبت | 30 تا 95 درصد |
| دمای عملیاتی | -20 درجه سانتیگراد تا +55 درجه سانتیگراد |
| نام | کاروان بمب جمر |
|---|---|
| منبع تغذیه | AC110-240V |
| توان خروجی | 915 وات |
| وزن | 75 کیلوگرم |
| رطوبت | 5 ٪ -95 ٪ |
| رطوبت | 5 ٪ -95 ٪ |
|---|---|
| وزن | 65 کیلوگرم |
| مصرف برق | 3000 وات |
| اندازه آنتن های پنل خارجی | 640×540×550 میلی متر |
| منبع تغذیه | AC110-240V |
| منبع تغذیه | AC220V، DC24V |
|---|---|
| قدرت خروجی کل | 90 وات |
| مصرف برق | 300 وات |
| شماره ماژول Jammer | 6 |
| تعداد آنتن | 6 |
| منبع تغذیه | AC220 ولت یا 110 ولت |
|---|---|
| قدرت خروجی کل | 400 وات |
| وزن | 28 کیلوگرم |
| ابعاد | 592 * 395 * 265 میلی متر |
| محدوده جنجال | 50-600 متر (بسته به تراکم سیگنال شبکه تلفن همراه) |
| توان خروجی | 1000 وات |
|---|---|
| منبع تغذیه | AC110-240V، 24V DC |
| ماژول ها در هر واحد | 15 |
| کنترل از راه دور | کلید روشن/خاموش سیمی |
| مانیتورینگ از راه دور | توان خروجی تنظیم شده توسط برد کنترل سیمی |