| نام | مسدود کننده های سیگنال بی سیم |
|---|---|
| گارانتی | 36 ماه، 2 سال، 12 ماه، 3 سال، 1 سال |
| استفاده کنید | خودرو، دستی |
| اندازه | 85mmx37mmx23mm، 320*200*460mm، 150mm*100mm*16mm، 65mm x 61mm x 26mm |
| رنگ | سیاه، سفید |
| رطوبت | 30 تا 95 درصد |
|---|---|
| اندازه (L×W×H) | 580×280×410 میلی متر |
| دمای در حال اجرا | -20 درجه سانتیگراد تا +55 درجه سانتیگراد |
| وزن | 30 کیلوگرم |
| منبع تغذیه | AC220V، DC24V |
| ابعاد | 580×280×410 میلی متر |
|---|---|
| رطوبت عملیاتی | 30 تا 95 درصد |
| ماژول های Jammer | 6 |
| باتری خارجی اختیاری | 24 ولت دی سی |
| محدوده جنجال | 50-500 متر (بسته به تراکم سیگنال شبکه تلفن همراه) |
| ورودی برق | AC 110-240V |
|---|---|
| وزن | 6.5 کیلوگرم |
| اندازه بسته بندی | 450×430×150 میلی متر |
| آنتن | 5dBi |
| دمای عملیاتی | -20 درجه سانتیگراد تا +55 درجه سانتیگراد |
| به دست آوردن | 50±1.0dB |
|---|---|
| تاخیر زمانی | < 1μs |
| دمای عملیاتی | -20 تا +80 درجه سانتیگراد |
| توان خروجی | 50±1dBm |
| ابعاد | 175 × 164 × 60 میلیمتر (طول × عرض × ارتفاع) |
| ورودی برق | AC 110-240V |
|---|---|
| منبع تغذیه | 165 وات |
| وزن | 6.5 کیلوگرم |
| اندازه محصول | 440×410×120 میلی متر |
| رطوبت | ≤85% RH |
| ساعت کاری | نامحدود |
|---|---|
| ماژول ها در هر واحد | 15 |
| منبع تغذیه | AC110-240V، 24V DC |
| توان خروجی | 1135 وات |
| کنترل از راه دور سیمی | کلید روشن/خاموش |
| توان خروجی | 1300 وات |
|---|---|
| منبع سیگنال | DDS |
| منبع تغذیه | AC110-240V، 24V یا 48V DC |
| کنترل از راه دور | کلید روشن/خاموش سیمی |
| حفاظت از تقویت کننده قدرت | محافظ کامل VSWR |
| وزن | 65 کیلوگرم |
|---|---|
| مصرف برق | 3000 وات |
| منبع تغذیه | AC110-240V |
| شعاع پارازیت | 50-800 متر (وابسته به محیط) |
| اندازه آنتن (L*H*W) | 640*540*550mm |
| رنگ | مشکی |
|---|---|
| تابع | حساسیت بالا، سیستم هشدار امنیتی، برچسب سخت EAS را آزاد می کند، جداکننده برچسب حذف کننده سخت ضد سرقت |
| قفل کنید | قفل 3 توپی فوق العاده/استاندارد، کلاچ سه توپی، قفل مغناطیسی، سوپرلاک، استاندارد/فوق العاده |
| مزیت | بهترین کیفیت و قیمت کارخانه |
| وزن | 12.5 کیلوگرم / کارتن، 345 گرم |