| وزن | 15 کیلوگرم |
|---|---|
| ابعاد | 320×120×430 میلی متر |
| رطوبت | 30 تا 95 درصد |
| محدوده جنجال | 20-120 متر (بسته به تراکم سیگنال شبکه تلفن همراه) |
| دمای عملیاتی | -20 درجه سانتیگراد تا +55 درجه سانتیگراد |
| وزن | 15 کیلوگرم |
|---|---|
| رطوبت | 30 تا 95 درصد |
| ابعاد | 320×120×430 میلی متر (طول × عرض × ارتفاع) |
| دمای عملیاتی | -20 درجه سانتیگراد تا +55 درجه سانتیگراد |
| محدوده جنجال | 20-120 متر (بسته به تراکم سیگنال شبکه تلفن همراه) |
| وزن و ابعاد | 10 کیلوگرم، 45×30×15 سانتی متر (بسته بندی: 55×34×21.5 سانتی متر) |
|---|---|
| منبع جمینگ | فناوری اسکن فرکانس |
| محدوده جنجال | 20-100 متر (بسته به تراکم سیگنال شبکه تلفن همراه) |
| جامپر | کابل کواکسیال فوق انعطاف پذیر 7D-FB |
| مصرف برق | 250 وات |
| وزن | 25 کیلوگرم |
|---|---|
| ابعاد | 510 × 430 × 350 میلی متر |
| محدوده رطوبت | 30٪ - 95٪ |
| قدرت خروجی کل | 300 وات |
| دمای عملیاتی | -20 درجه سانتیگراد تا +55 درجه سانتیگراد |
| وزن | 35 کیلوگرم |
|---|---|
| ابعاد | 580 × 280 × 410 میلی متر |
| دمای عملیاتی | -20 درجه سانتیگراد تا +55 درجه سانتیگراد |
| باتری خارجی (اختیاری) | 24 ولت دی سی |
| محدوده جنجال | 50-500 متر (بسته به تراکم سیگنال شبکه تلفن همراه) |
| رطوبت | 30 تا 95 درصد |
|---|---|
| دمای عملیاتی | -20 درجه سانتیگراد تا +55 درجه سانتیگراد |
| شماره ماژول Jammer | 6 |
| مصرف برق | 1800 وات |
| منبع تغذیه | AC220V، DC 28V |
| منبع تغذیه | AC220V |
|---|---|
| مصرف برق | 180 وات |
| ابعاد | 300×200×150 میلی متر |
| دمای عملیاتی | -20 درجه سانتیگراد تا +55 درجه سانتیگراد |
| رطوبت | 30 تا 95 درصد |
| توان خروجی | 1135 وات |
|---|---|
| منبع تغذیه | AC 110-240V، 24V DC |
| ماژول ها در هر واحد | 15 |
| ساعت کاری | نامحدود |
| حفاظت از تقویت کننده قدرت | محافظ کامل VSWR |
| دمای عملیاتی | -20 درجه سانتیگراد تا +55 درجه سانتیگراد |
|---|---|
| ابعاد | 580×280×410 میلی متر |
| وزن | 45 کیلوگرم |
| رطوبت | 30 تا 95 درصد |
| محدوده جنجال | 50-300 متر (بسته به تراکم سیگنال) |
| وزن | 1 کیلوگرم |
|---|---|
| اندازه | 118 میلی متر × 91 میلی متر × 18 میلی متر |
| دمای عملیاتی | -10°C~55°C |
| رطوبت | < 90% |
| ثبات فرکانس | ≤ 0.01ppm |