| تایپ کنید | ماژول RF |
|---|---|
| توان خروجی | 1W~1000W |
| فرکانس | 20 مگاهرتز تا 20 گیگاهرتز |
| ولتاژ کاری | 24-28 ولت |
| جریان کار | 3-4A |
| تایپ کنید | ماژول RF |
|---|---|
| توان خروجی | 150W-200W |
| فرکانس | 1170-1280 مگاهرتز |
| ولتاژ کاری | 24-36 ولت |
| اندازه | 117.1 * 25.6 * 16 میلی متر |
| تایپ کنید | ماژول RF |
|---|---|
| توان خروجی | 50 وات |
| فرکانس | 720-1020 مگاهرتز |
| بعد | 117*40*18 میلی متر |
| وزن | 230 گرم |
| برنامه | ضد پهپاد |
|---|---|
| ویژگی | بادوام |
| توان خروجی | 50 وات |
| ولتاژ کاری | 24-28 ولت |
| جریان کار | 3-4A |
| نام | تقویت کننده پهن باند RF |
|---|---|
| تایپ کنید | ماژول RF |
| توان خروجی | 1W~1000W |
| فرکانس | 20 مگاهرتز تا 20 گیگاهرتز |
| ولتاژ کاری | 24-28 ولت |
| نام | تقویت کننده قدرت باند پهن |
|---|---|
| تایپ کنید | ماژول RF |
| برنامه | ماژول ضد پهپاد |
| اندازه محصول | 160*100*18.8 میلی متر |
| وزن خالص | 500 گرم |
| تایپ کنید | ماژول RF |
|---|---|
| نام | تقویت کننده قدرت RF ماژول ضد FPV |
| فرکانس | 700-1000 مگاهرتز (قابل تنظیم) |
| ولتاژ عملیاتی | 32 ولت |
| قدرت | 100 وات |
| نام | تقویت کننده قدرت RF |
|---|---|
| تایپ کنید | ماژول RF |
| برنامه | تقویت کننده قدرت RF |
| اندازه محصول | 20X15X2 سانتی متر |
| وزن خالص | 0.9 کیلوگرم |
| تایپ کنید | ماژول RF |
|---|---|
| برنامه | ماژول ضد UAV |
| پهنای باند کار | 2000 مگاهرتز |
| رطوبت نسبی | 5٪ ~ 95٪، بدون تراکم |
| نوسان | ≤3.0db |
| تایپ کنید | ماژول RF |
|---|---|
| برنامه | ضد پهپاد |
| فرکانس کاری | 1500-2500MHz |
| ولتاژ عملیاتی | 12-36 ولت |
| کانکتور DC | DW9 |