| نام | تقویت کننده قدرت RF ماژول ضد FPV |
|---|---|
| تایپ کنید | ماژول RF |
| فرکانس | 700-6000MHz |
| ولتاژ عملیاتی | 24-32 ولت |
| قدرت | 80 وات |
| تایپ کنید | ماژول RF |
|---|---|
| توان خروجی | 100 وات |
| فرکانس | 1170-1280 مگاهرتز |
| ولتاژ کاری | 24-36 ولت |
| اندازه | 170*94*26.5 میلی متر |
| تایپ کنید | ماژول RF |
|---|---|
| توان خروجی | 100 وات |
| فرکانس | 1170-1280 مگاهرتز |
| ولتاژ کاری | 24-36 ولت |
| اندازه | 170*94*26.5 میلی متر |
| تایپ کنید | ماژول RF |
|---|---|
| توان خروجی | 100 وات |
| فرکانس | 1550-1620MHz |
| ولتاژ کاری | 24-36 ولت |
| اندازه | 170*94*26.5 میلی متر |
| تایپ کنید | ماژول RF |
|---|---|
| توان خروجی | 100 وات |
| فرکانس | 2400-2500MHz |
| ولتاژ کاری | 24-36 ولت |
| اندازه | 170*94*26.5 میلی متر |
| تایپ کنید | ماژول RF |
|---|---|
| توان خروجی | 100 وات |
| فرکانس | 5725-5850 مگاهرتز |
| ولتاژ کاری | 24-36 ولت |
| اندازه | 170*94*26.5 میلی متر |
| تایپ کنید | ماژول RF |
|---|---|
| نام | تقویت کننده قدرت RF ماژول ضد FPV |
| فرکانس | 2100-2700 مگاهرتز |
| ولتاژ عملیاتی | 24-28 ولت |
| قدرت | 50 وات |
| نام | ماژول ضد پهپاد |
|---|---|
| تایپ کنید | ماژول RF |
| توان خروجی | 50 وات |
| فرکانس کاری | 720-1020MHz |
| ولتاژ کاری | 24-28 ولت |
| نام | ماژول GaN |
|---|---|
| تایپ کنید | ماژول RF |
| فرکانس | 250-400 مگاهرتز (قابل تنظیم) |
| ولتاژ عملیاتی | 24-32 ولت |
| قدرت | 100 وات |
| نام | تقویت کننده قدرت سیگنال |
|---|---|
| تایپ کنید | ماژول RF، ماژول ضد fpv |
| برنامه | دفاع هواپیمای بدون سرنشین |
| توان خروجی | 100 وات |
| فرکانس | 300-2500 مگاهرتز |