| محدوده تشخیص | 1 تا 3 کيلومتر |
|---|---|
| مشخصات | آزیموت 360 درجه؛ فضای کامل هوایی |
| مبدا | چین |
| ظرفیت تولید | 10000 قطعه / سال |
| علامت تجاری | WaveSonics |
| علامت تجاری | WaveSonics |
|---|---|
| ظرفیت تولید | 10000 قطعه / سال |
| مشخصات | مسدود کننده زندان |
| محدوده تشخیص | 1 تا 3 کيلومتر |
| مبدا | چین |
| نام | رادار آرایه فازی دیجیتال |
|---|---|
| برنامه | محافظت از ایمنی ، ضد هواپیماهای بدون سرنشین |
| ویژگی | بادوام |
| تایپ کنید | ردیاب سیگنال ، محصولات حفاظت از امنیت |
| امنیت و حفاظت | امنیت زمین |
| مشخصات | 200 کیلوگرم |
|---|---|
| دامنه موثر | 1km/3km/4-6km |
| مبدا | چین |
| برنامه | مرکز کنفرانس |
| بسته حمل و نقل | بسته بندی آلیاژ آلومینیوم |
| مبدا | چین |
|---|---|
| مشخصات | مسدود کننده زندان |
| محدوده تشخیص | 1 تا 3 کيلومتر |
| بسته حمل و نقل | بسته بندی آلیاژ آلومینیوم |
| کاربرد | مرکز کنفرانس |
| نام | سيستم هاي ضد درون |
|---|---|
| ظرفیت تولید | 10000 قطعه / سال |
| محدوده تشخیص | 1 تا 3 کيلومتر |
| مشخصات | آزیموت 360 درجه؛ فضای کامل هوایی |
| مبدا | چین |
| تشخیص رادار | 1 کیلومتر / 3 کیلومتر / 5 کیلومتر |
|---|---|
| مشخصات | 200 کیلوگرم |
| مبدا | چین |
| اختلال رادیویی | همه جهته و جهت دار |
| ظرفیت تولید | 100 قطعه / سال |
| فرکانس کاری | باند C (5.5-5.8GHz) |
|---|---|
| محدوده تشخیص | 1.2 کیلومتر (DJI Phantom 3/4، "Mavic"، RCS≈0.01 متر مربع) |
| سرعت تشخیص هدف | 0.2 متر بر ثانیه - 25 متر بر ثانیه |
| اوج خروجی | 4W/پانل |
| منبع تغذیه | AC220V/250W |
| ظرفیت تولید | 10000 قطعه / سال |
|---|---|
| محدوده تشخیص | 1 تا 3 کيلومتر |
| مشخصات | مسدود کننده زندان |
| مبدا | چین |
| استفاده در فضای باز | استفاده در فضای باز |
| محدوده تشخیص | 1km/3km/4-6km |
|---|---|
| نکات برجسته اصلی | جمر |
| برنامه | تجهیزات امنیتی |
| علامت تجاری | OEM موجود است |
| ظرفیت تولید | 10000 قطعه / سال |