| Detectiebereik | 1-3 km |
|---|---|
| Specificatie | Azimut 360 graden; volledige luchtruim |
| Oorsprong | China |
| Productiecapaciteit | 10000 stuks/jaar |
| Handelsmerk | WaveSonics |
| Handelsmerk | WaveSonics |
|---|---|
| Productiecapaciteit | 10000 stuks/jaar |
| Specificatie | gevangenis stoorzender |
| Detectiebereik | 1-3 km |
| Oorsprong | China |
| Naam | Digitale fasearray radar |
|---|---|
| Sollicitatie | Veiligheidsbescherming, anti-drone |
| Functie | Duurzaam |
| Type | Signaaldetector, beveiligingsbeschermingsproducten |
| Veiligheid en bescherming | Grondbeveiliging |
| Specificatie | 200 kg |
|---|---|
| Effectief bereik | 1 km/3 km/4-6 km |
| Oorsprong | China |
| Sollicitatie | Conferentiecentrum |
| Transportpakket | Verpakking van aluminiumlegering |
| Oorsprong | China |
|---|---|
| Specificatie | gevangenis stoorzender |
| Detectiebereik | 1-3 km |
| Transportpakket | Verpakking van aluminiumlegering |
| sollicitatie | Conferentiecentrum |
| Naam | Anti-dronesystemen |
|---|---|
| Productiecapaciteit | 10000 stuks/jaar |
| Detectiebereik | 1-3 km |
| Specificatie | Azimut 360 graden; volledige luchtruim |
| Oorsprong | China |
| Radardetectie | 1 km/3 km/5 km |
|---|---|
| Specificatie | 200 kg |
| Oorsprong | China |
| RF-verstoring | Omnidirectioneel en directioneel |
| Productiecapaciteit | 100 Stuk/jaar |
| Werkfrequentie | C-band (5,5-5,8GHz) |
|---|---|
| Detectiebereik | 1,2 km (DJI Phantom 3/4, "Mavic", RCS≈0,01 vierkante meter) |
| Doeldetectiesnelheid | 0,2 m/s - 25 m/s |
| Piekopbrengst | 4W/paneel |
| Voeding | AC220V/250W |
| Productiecapaciteit | 10000 stuks/jaar |
|---|---|
| Detectiebereik | 1-3 km |
| Specificatie | gevangenis stoorzender |
| Oorsprong | China |
| Het openlucht gebruiken | Het openlucht gebruiken |
| Detectiebereik | 1 km/3 km/4-6 km |
|---|---|
| Belangrijkste hoogtepunten | Stoorzender |
| Sollicitatie | Beveiligingsapparatuur |
| Handelsmerk | OEM beschikbaar |
| Productiecapaciteit | 10000 stuks/jaar |