| فرکانس کاری | باند C (5.5-5.8GHz) |
|---|---|
| حداقل محدوده تشخیص | ≤100 متر |
| سرعت تشخیص هدف | 0.2 متر بر ثانیه - 25 متر بر ثانیه |
| وزن خالص | ≤10 کیلوگرم |
| منبع تغذیه | AC220V/40W |
| نام | سیستم های دفاعی پهپادی |
|---|---|
| بسته حمل و نقل | بسته بندی آلیاژ آلومینیوم |
| علامت تجاری | WaveSonics |
| ظرفیت تولید | 100 قطعه / سال |
| محدوده تشخیص | 1 تا 3 کيلومتر |
| پوشش | 360 درجه |
|---|---|
| محدوده تشخیص | 5 کیلومتر (شعاع) |
| نرخ داده | 3-7 ثانیه |
| تشخیص همزمان | ≥ 30 پهپاد |
| محدوده ولتاژ | AC 100V-240V |
| برنامه | حفاظت ایمنی |
|---|---|
| ویژگی | بادوام |
| تایپ کنید | آشکارساز سیگنال |
| محدوده | 1-10 کیلومتر (با توجه به محیط و مدل هواپیمای بدون سرنشین متفاوت است) |
| حالت کار | سنجش RF، شکستن پروتکل |
| برنامه | ضد پهپاد |
|---|---|
| ویژگی | آشکارساز هواپیمای بدون سرنشین بادوام |
| شعاع تشخیص | 0 ~ 10 کیلومتر + (به دلیل محیط های مختلف و متفاوت وجود دارد |
| نام محصول | FPV Drone Detector: دستگاه شناسایی بدون سرنشین |
| سفارشی سازی فرکانس | 30 مگاهرتز ~ 6 گیگاهرتز |
| برنامه | ضد پهپاد |
|---|---|
| ویژگی | آشکارساز هواپیمای بدون سرنشین بادوام |
| شعاع تشخیص | 0~5km+ (به دلیل محیط های مختلف و متفاوت وجود دارد |
| نام محصول | FPV Drone Detector: دستگاه شناسایی بدون سرنشین |
| سفارشی سازی فرکانس | 30 مگاهرتز ~ 6 گیگاهرتز |
| برنامه | مکان های عمومی |
|---|---|
| ویژگی | بادوام |
| تایپ کنید | محصولات حفاظتی امنیتی |
| اندازه هدف | ≥0.1mx0.1m |
| سرعت | ≤50 متر بر ثانیه |
| نام | سامسونگ سیگنال |
|---|---|
| محدوده تشخیص | 1 تا 3 کيلومتر |
| تابع | تشخیص + ردیابی + پارازیت |
| مبدا | چین |
| مشخصات | آزیموت 360 درجه؛ فضای کامل هوایی |
| نام | سيستم هاي ضد درون |
|---|---|
| محدوده | 1km/3km/4-6km |
| تابع | آشکارساز، ردیابی، جمر |
| ظرفیت تولید | 100 قطعه / سال |
| مشخصات | حدود 100 کیلوگرم |
| برنامه | ضد پهپاد |
|---|---|
| ویژگی | آشکارساز هواپیمای بدون سرنشین بادوام |
| شعاع تشخیص | 0~5km+ (به دلیل محیط های مختلف و متفاوت وجود دارد |
| نام محصول | FPV Drone Detector: دستگاه شناسایی بدون سرنشین |
| سفارشی سازی فرکانس | 30 مگاهرتز ~ 6 گیگاهرتز |