| سرعت تشخیص | 0.5m/s ~ 45m/s |
|---|---|
| حداکثر محدوده تشخیص | 4-6 کیلومتر (پهپادهای RCS≈0.01 متر مربع) |
| حالت کار | دپلر نبض |
| منبع تغذیه | AC 220V |
| وزن | ≤ 60 کیلوگرم (شامل PTZ) |
| برنامه | حفاظت ایمنی |
|---|---|
| ویژگی | بادوام |
| تایپ کنید | آشکارساز سیگنال |
| باند فرکانس عملیاتی | باند ایکس |
| پهپاد | 3 کیلومتر-5 کیلومتر |
| محدوده تشخیص | 5 کیلومتر (DJI Phantom 3/4 RCS≈0.01m²) |
|---|---|
| حداقل محدوده تشخیص | ≤100 متر |
| مصرف برق | ≤250 وات |
| منبع تغذیه | AC220V-AC240V |
| دمای کار و دمای ذخیره سازی | -40 درجه سانتی گراد ~ 55+ درجه سانتی گراد / -40 درجه سانتی گراد ~ 65+ درجه سانتی گراد |
| فرکانس کاری | باند S (2.9 گیگاهرتز؛ 5 نقطه فرکانس کاری) |
|---|---|
| محدوده تشخیص | 5 کیلومتر (DJI Phantom 3/4 RCS≈0.01m²) |
| نرخ داده | جستجو: ≤2s |
| مصرف برق | ≤250 وات |
| منبع تغذیه | AC220V-AC240V |
| حداقل محدوده تشخیص | ≤100 متر |
|---|---|
| دقت فاصله | ≤10 متر |
| مصرف برق | ≤250 وات |
| وزن خالص | ≤60 کیلوگرم (با PTZ) |
| منبع تغذیه | AC220V-AC240V |
| فرکانس کاری | باند S (2.9 گیگاهرتز؛ 5 نقطه فرکانس کاری) |
|---|---|
| محدوده تشخیص | 5 کیلومتر (DJI Phantom 3/4 RCS≈0.01m²) |
| حداقل محدوده تشخیص | ≤100 متر |
| نرخ داده | جستجو: ≤2s |
| مصرف برق | ≤250 وات |
| فرکانس کاری | باند S (2.9 گیگاهرتز؛ 5 نقطه فرکانس کاری) |
|---|---|
| محدوده تشخیص | 5 کیلومتر (DJI Phantom 3/4 RCS≈0.01m²) |
| پوشش آزیموت | 0 تا 360 درجه |
| نرخ داده | جستجو: ≤2s |
| مصرف برق | ≤250 وات |
| فرکانس کاری | باند S (2.9 گیگاهرتز؛ 5 نقطه فرکانس کاری) |
|---|---|
| حداقل محدوده تشخیص | ≤100 متر |
| مصرف برق | ≤250 وات |
| منبع تغذیه | AC220V-AC240V |
| وزن خالص | ≤60 کیلوگرم (با PTZ) |
| نرخ داده | جستجو: ≤2s |
|---|---|
| مصرف برق | ≤250 وات |
| منبع تغذیه | AC220V-AC240V |
| وزن خالص | ≤60 کیلوگرم (با PTZ) |
| پوشش آزیموت | 0 تا 360 درجه |
| حداقل محدوده تشخیص | ≤100 متر |
|---|---|
| پوشش آزیموت | 0 تا 360 درجه |
| نرخ داده | جستجو: ≤2s |
| منبع تغذیه | AC220V-AC240V |
| فرکانس کاری | باند S (2.9 گیگاهرتز؛ 5 نقطه فرکانس کاری) |