| Sollicitatie | anti-drone |
|---|---|
| Functie | Duurzaam |
| Type | beveiligingsproducten |
| Werkfrequentieband | X-band |
| Belangrijkste detectiedoel | UAV-drone |
| Naam | Drone detector radar |
|---|---|
| Type | Signaaldetector |
| Bedrijfsfrequentieband | X-band |
| drone | 3KM-5km |
| Azimuth-dekking | 360° |
| Sollicitatie | anti-drone |
|---|---|
| Functie | Duurzaam |
| Type | beveiligingsproducten |
| Werkfrequentieband | C Band |
| Belangrijkste detectiedoel | UAV-drone |
| Naam | radar voor het detecteren van drones |
|---|---|
| Sollicitatie | Veiligheid Bescherming |
| Functie | Duurzaam |
| Type | Signaaldetector |
| Bedrijfsfrequentieband | X-band |
| Naam | radar voor het detecteren van drones |
|---|---|
| Sollicitatie | Veiligheid Bescherming |
| Functie | Duurzaam |
| Type | Signaaldetector |
| Bedrijfsfrequentieband | X-band |
| Naam | Drone detecteert radar |
|---|---|
| Sollicitatie | Veiligheid Bescherming |
| Functie | Duurzaam |
| Type | Signaaldetector |
| Bedrijfsfrequentieband | X-band |
| Detectiebereik | 150m ~ 5km (UAV) |
|---|---|
| Azimuth-dekking | 360° |
| Werkfrequentieband | X-band |
| Detectiesnelheid | 0,5 m/s ~ 75 m/s |
| Gegevenssnelheid | ≥ 0,2 Hz (12 tpm) |
| Naam | luchttoezichtradar |
|---|---|
| Sollicitatie | Veiligheid Bescherming |
| Functie | Duurzaam |
| Type | Signaaldetector |
| drone | 15 km |
| Naam | luchtverdedigingsradar |
|---|---|
| Sollicitatie | Veiligheid Bescherming |
| Functie | Duurzaam |
| Type | Signaaldetector |
| drone | 15 km |
| Naam | Anti-UAV systeem |
|---|---|
| Productiecapaciteit | 10000 stuks/jaar |
| Oorsprong | China |
| Detectiebereik | 1-3 km |
| Specificatie | gevangenis stoorzender |