| Başvuru | anti-drone |
|---|---|
| Özellik | Dayanıklı |
| Tip | güvenlik koruma ürünleri |
| Çalışma frekans bandı | X Bandı |
| Ana tespit hedefi | UAV Drone |
| İsim | Drone Dedektör Radarı |
|---|---|
| Tip | Sinyal dedektörü |
| Çalışma frekans bandı | Rahim |
| dron | 3KM-5km |
| Azimut Kapsamı | 360° |
| Başvuru | anti-drone |
|---|---|
| Özellik | Dayanıklı |
| Tip | güvenlik koruma ürünleri |
| Çalışma frekans bandı | C Bandı |
| Ana tespit hedefi | UAV Drone |
| İsim | Drone tespit radarı |
|---|---|
| Başvuru | Güvenlik Koruması |
| Özellik | Dayanıklı |
| Tip | Sinyal dedektörü |
| Çalışma frekans bandı | Rahim |
| İsim | Drone tespit radarı |
|---|---|
| Başvuru | Güvenlik Koruması |
| Özellik | Dayanıklı |
| Tip | Sinyal dedektörü |
| Çalışma frekans bandı | Rahim |
| İsim | Drone Tespit Radarı |
|---|---|
| Başvuru | Güvenlik Koruması |
| Özellik | Dayanıklı |
| Tip | Sinyal dedektörü |
| Çalışma frekans bandı | Rahim |
| Algılama Aralığı | 150m ~ 5km (İHA) |
|---|---|
| Azimut Kapsamı | 360° |
| Çalışma frekans bandı | X Bandı |
| Algılama Hızı | 0,5 m/s ~ 75 m/s |
| Veri Hızı | ≥ 0,2Hz (12rpm) |
| İsim | hava gözetleme radarı |
|---|---|
| Başvuru | Güvenlik Koruması |
| Özellik | Dayanıklı |
| Tip | Sinyal dedektörü |
| dron | 15km |
| İsim | Hava savunması radarı |
|---|---|
| Başvuru | Güvenlik Koruması |
| Özellik | Dayanıklı |
| Tip | Sinyal dedektörü |
| dron | 15km |
| İsim | Anti UAV sistemi |
|---|---|
| Üretim kapasitesi | 10000 Adet/Yıl |
| Menşei | Çin |
| Algılama Aralığı | 1-3km. |
| Şartname | hapishane jammer |