| حداکثر محدوده تشخیص | 4-6 کیلومتر (پهپاد RCS≈0.01 متر مربع) |
|---|---|
| فرکانس کاری | باند S (5 نقطه فرکانس کاری) |
| حداقل محدوده تشخیص | ≤ 100 متر |
| سرعت تشخیص | 0.5m/s ~ 45m/s |
| منبع تغذیه | AC 220V |
| حداقل محدوده تشخیص | ≤ 100 متر |
|---|---|
| حداکثر محدوده تشخیص | 4-6 کیلومتر |
| سرعت تشخیص | 0.5 متر بر ثانیه - 45 متر بر ثانیه |
| منبع تغذیه | AC 220V |
| ابعاد | 782 × 549 × 198 میلیمتر (آنتن) |
| برنامه | حفاظت ایمنی |
|---|---|
| ویژگی | بادوام |
| تایپ کنید | آشکارساز سیگنال |
| محدوده تشخیص | کشتی 1.5 کیلومتری |
| قدرت تشخیص مؤثر | 100 متر تا 8 کیلومتر (کشتی) |
| برنامه | حفاظت ایمنی |
|---|---|
| ویژگی | بادوام |
| تایپ کنید | آشکارساز سیگنال |
| کشتی ها | 3 کیلومتر |
| قدرت تشخیص مؤثر | 100 متر تا 3 کیلومتر (کشتی) |
| برنامه | حفاظت ایمنی |
|---|---|
| ویژگی | بادوام |
| تایپ کنید | آشکارساز سیگنال |
| کشتی ها | 5 کیلومتر |
| قدرت تشخیص مؤثر | 100 متر تا 5 کیلومتر (کشتی) |
| حداقل محدوده تشخیص | ≤100 متر |
|---|---|
| فرکانس کاری | باند S (2.9 گیگاهرتز؛ 5 نقطه فرکانس کاری) |
| مصرف برق | ≤250 وات |
| منبع تغذیه | AC220V-AC240V |
| وزن خالص | ≤60 کیلوگرم (با PTZ) |
| حداقل محدوده تشخیص | ≤100 متر |
|---|---|
| فرکانس کاری | باند S (2.9 گیگاهرتز؛ 5 نقطه فرکانس کاری) |
| محدوده تشخیص | 5 کیلومتر (DJI Phantom 3/4 RCS≈0.01m²) |
| مصرف برق | ≤250 وات |
| وزن خالص | ≤60 کیلوگرم (با PTZ) |
| محدوده تشخیص | 5 کیلومتر (DJI Phantom 3/4 RCS≈0.01m²) |
|---|---|
| حداقل محدوده تشخیص | ≤100 متر |
| مصرف برق | ≤250 وات |
| منبع تغذیه | AC220V-AC240V |
| وزن خالص | ≤60 کیلوگرم (با PTZ) |
| پوشش | آزیموت 360 درجه / عمودی 40 درجه |
|---|---|
| سرعت تشخیص | 1 متر بر ثانیه - 75 متر بر ثانیه |
| نرخ داده | ≥ 0.5 هرتز (چرخش آنتن ≥ 30 دور در دقیقه) |
| قدرت امتیازی | 400 وات |
| دمای کاری | -40 درجه تا +55 درجه سانتیگراد |
| حداقل محدوده تشخیص | ≤100 متر |
|---|---|
| پوشش آزیموت | 0 تا 360 درجه |
| نرخ داده | جستجو: ≤2s |
| مصرف برق | ≤250 وات |
| منبع تغذیه | AC220V-AC240V |