| Typ | Moduł radiowy |
|---|---|
| Moc wyjściowa | 50 W |
| Częstotliwość | 720-1020 MHz |
| Wymiar | 117*40*18mm |
| Waga | 230g |
| Typ | Moduł radiowy |
|---|---|
| Moc wyjściowa | 30 W |
| Częstotliwość | 5,2 GHz 5,8 GHz 4,9 GHz |
| napięcie robocze | 24-28v |
| Prąd roboczy | 3-4A |
| Typ | Moduł radiowy |
|---|---|
| Nazwa produktu | Moduł LDMOS LORA |
| Częstotliwość | 720-1020 MHz |
| Woltaż | 28-32 V |
| Moc | 100 W |
| Typ | Moduł radiowy |
|---|---|
| Moc wyjściowa | 50 W |
| Częstotliwość | 1170-1280MHz |
| napięcie robocze | Napięcie stałe 24–28 V |
| Rozmiar | 125*60*20mm |
| Typ | Moduł radiowy |
|---|---|
| Moc wyjściowa | 100 W |
| Częstotliwość | 1170-1280MHz |
| napięcie robocze | 24-36V |
| Rozmiar | 170*94*26,5 mm |
| Typ | Moduł radiowy |
|---|---|
| Moc wyjściowa | 50 W |
| napięcie robocze | 24-28v |
| Prąd roboczy | 3-4A |
| Rozmiar | 125*60*20mm |
| Typ | Moduł radiowy |
|---|---|
| Moc wyjściowa | 50 W |
| Częstotliwość | 2100-2800 Hz |
| napięcie robocze | Prąd stały 24-32V |
| Rozmiar | 29,7*131*15,5 mm |
| Typ | Moduł radiowy |
|---|---|
| Moc wyjściowa | 30 W |
| Częstotliwość | 900MHz |
| napięcie robocze | 24-28v |
| Rozmiar | 20X10X5cm |
| Typ | Moduł radiowy |
|---|---|
| Moc wyjściowa | 100 W |
| Częstotliwość | 1170-1280MHz |
| napięcie robocze | 24-36V |
| Rozmiar | 170*94*26,5 mm |
| Typ | Moduł radiowy |
|---|---|
| Moc wyjściowa | 100 W |
| Częstotliwość | 1550-1620MHz |
| napięcie robocze | 24-36V |
| Rozmiar | 170*94*26,5 mm |